Jesteśmy Patrycja i Łukasz. Trafiliśmy na stare siedlisko otoczone drzewami bukowymi na Mazurach - bez sąsiadów, za to z ciszą, naturą i planami, które szybko weryfikuje rzeczywistość 😅
Uczymy się życia na wsi od zera: kupno i remont starego domu, ogarnianie gospodarstwa, zwierząt i powolne budowanie własnego niezależnego siedliska.
Jeśli ciekawi cię życie na Mazurach, przeprowadzka na wieś i prawdziwa codzienność bez upiększania, to rozgość się w Bukogrodzie. 🌳
Bukogród
Tutaj Łukasz.
Bukogrodzianie, wczoraj opuściła nas nasza przyjaciółka, nasz najstarszy członek nowej rodziny - Tosia.
To Tosia nas przywitała za pierwszym razem gdy przyjechaliśmy oglądać dom.
To Tosia nas oprowadzała po naszych nowych włościach w zamian
za "kotletową wypłatę".
To Tosia nas pilnowała abyśmy mogli bezpiecznie spać.
To Tosia wychowała małego Welesa i małą Jarge, dając im kuksańce gdy byli niegrzecznymi szczeniakami.
To Tosia była przywódcą stada, stada, które jest teraz niepełne, stado bez opiekuna i lidera.
Tosia była pieskiem bardzo wdzięcznym, suczką która nie brała jeńców, musiałeś ją pogłaskać, albo zapiszczała Cię na amen.
Zakochaliśmy się w niej od razu, gdy przyjeżdżaliśmy do pana Andrzeja jeszcze przed kupnem domu. Zawsze jej coś prezentowaliśmy by wkupić się w jej łaski.
Tosia oddawała całą miłość którą jej się dawało ze zdwojoną siłą.
Tosia, kochamy Cię, nigdy Cię nie zapomnimy.
Tosia była starym, niesterylizowanym pieskiem. Miała cieczkę, dostała ropomacicza, wczoraj miałą operację, w której okazało się że ropa się wylała, ostre zapalenie otrzewnej, niewydolność nerek, niestety trzeba było podjąć najtrudniejszą decyzję.
Tosia jest już w pieskowym niebie i opowiada o tym ile - przede wszystkim - moja Patrysia dała jej miłości. Moim zdaniem miała najelpszy ostatni rok swojego życia jaki mogła sobie wymarzyć - z nami - pełny opieki i miłości.
Tosia naturalnie będzie pojawiać się jako część naszego życia w przyszłych vlogach, do momentu aż nie dogonimy naszej - dzisiaj smutnej - rzeczywistości.
6 days ago (edited) | [YT] | 330
View 63 replies
Bukogród
Bukogrodzianie! (Piszę to w sekrecie)... Proszę nie wysyłajcie komentarzy w stylu "róbcie dłuższe odcinki" ponieważ Łukasz od razu po KAŻDYM takim komentarzu do mnie przybiega i suszy mi głowę... XD
Są 23 minuty po północy, a ja właśnie musiałam wysłuchać wywodów, że widz o nicku: joshydakata2098 chce dłuższych filmów i ma rację!
Wy chcecie mnie tylko do roboty zaganiać, a ja mam plany, marzenia i chcę sobie pospać z piątku na sobotę! :D
Ten post usuwam jak tylko wstanę, więc proszę Was o dyskrecję!
3 weeks ago | [YT] | 201
View 47 replies