Siemanko mam na imię Adrian :) SERDECZNIE ZAPRASZAM :) DO SUBSKRYBOWANIA OCENIANIA I KOMENTOWANIA!!!! DZIEKI WIELKIE!:)Pozdrawiam!!!! Piona 👍💪🇵🇱🚜adriankurek00@gmail.com
AgroEdEk
Jak tam u was przygotowania sprzętu się zaczęły ? Rozgarniacze łanu skrócone i odświeżone, przygotowane osłony na chłodnice 😁
1 week ago | [YT] | 1
View 0 replies
Siemka, jak tam u was żniwa ? Rozpoczęte ? My czekamy, jeszcze ziarka zielone i te deszcze 🙈Pozdrawiam
10 months ago | [YT] | 6
AgroEdEk
Jak tam u was przygotowania sprzętu się zaczęły ?
Rozgarniacze łanu skrócone i odświeżone, przygotowane osłony na chłodnice 😁
1 week ago | [YT] | 1
View 0 replies
AgroEdEk
Siemka, jak tam u was żniwa ? Rozpoczęte ? My czekamy, jeszcze ziarka zielone i te deszcze 🙈
Pozdrawiam
10 months ago | [YT] | 6
View 0 replies