Siemanko mam na imię Adrian :)

SERDECZNIE ZAPRASZAM :)
DO SUBSKRYBOWANIA OCENIANIA I KOMENTOWANIA!!!!

DZIEKI WIELKIE!:)

Pozdrawiam!!!! Piona 👍💪🇵🇱🚜

adriankurek00@gmail.com


AgroEdEk

Jak tam u was przygotowania sprzętu się zaczęły ?
Rozgarniacze łanu skrócone i odświeżone, przygotowane osłony na chłodnice 😁

1 week ago | [YT] | 1

AgroEdEk

Siemka, jak tam u was żniwa ? Rozpoczęte ? My czekamy, jeszcze ziarka zielone i te deszcze 🙈
Pozdrawiam

10 months ago | [YT] | 6