Hello!
We are Maciej and Kamil and we are brothers and you are on our YouTube channel.
We live in a small village in northern Greater Poland, in the Złotów district.
On a daily basis, we fulfill ourselves professionally by protecting and caring for your safety and health. We are also avid sportsmen, we like mechanics and sports cars and motorbikes which we like to lose ourselves in moments ...
Together with father Bogusław we run a Hobby farm of almost 40 ha with a plant profile, where we mainly grow: rape, passages, potatoes and brewery barley.
On our channel we present content from our life, mainly related to agriculture, we save our daily duties in film frames, which you can later come back to with us.
We are very pleased that you are on our channel and you've found this description! I was taking this opportunity to encourage you to subscribe and stay with us for longer!
You can also find us on Facebook and Instagram.
Agro-Vision Bąbiński
Boguś, Tata - za niespełna miesiąc kończy 63 lata.
Wciąż w formie! 💪
#Sianokosy2026
10 hours ago | [YT] | 56
View 2 replies
Agro-Vision Bąbiński
Witam, chciałbym się poradzić użytkowników bo stoję przed nie łatwą decyzją wyboru quada, chciałbym podkreślić że chciałbym zasięgnąć opinii od użytkowników a nie słuchaczy historii kolegów.
Niestety na YouTube nie znalazłem konkretnych filmików, recenzji które pomogły by mi podjąć decyzję.
Quady które biorę pod uwagę to CF MOTO 1000 MV MUD i CAN OUTLANDER XMR G3. Jak na pierwszych 2 zdjęciach.
Myślę ze nie tylko ja stoję przed takim dylematem.
Moje dotychczasowa historia z quadami to 1 x CF MOTO 500 2015, 1x CF MOTO 520L 2020 i CAN OUTLANDER XMR 2019.
( Pozostałe zdjęcia)
Nowy CF MOTO 1000 MV to koszt ok. 57 000 zł brutto. i jeśli chodzi o CF MOTO to chciałbym je kupić nowe, żeby odliczyć vat.
Używany CAN AM OUTLANDER XMG G3 z przebiegiem do ok. 2k km to ok 70. 000 zł do zapłaty f. marża.
Czy duża jest różnica w pracy silnika, skrzyni, mocy pomiędzy tymi quadami?
Czy warto dopłacić do używanego canama? ktoś ma realne porównanie w funkcjonalności, użytkowaniu, serwisowaniu?
Miałem cfki i przyznam że nie mogę złego słowa powiedzieć, wiadomo 500 była słaba i nie miała porównania do 520 na wtrysku ale jeden i drugi mnie nie zawiódł, potrafił ciągnąć przyczepkę z drewnem lub zbożem na pace czy innymi towarami przeszło ważącymi 1000 kg a i na dłuższych wyprawach sobie radziły czy na górkach.
Can am z 2019 nie miał stałej blokady przedniego mostu, był visco look, te nowe już mają co bądź co bądź jest plusem.
Jeden i drugi ma ok 90/100 km deklarowane, a jak w rzeczywistości?
Są to nowe modele, czy mają może jakieś fabryczne bolączki?
Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
Osobiście wizualnie jak dla mnie Can Am G3 robi robotę i jest bez konkurencji, poprzedni miał potężną moc lecz nie miałem porównania np co odpowiednika 1000 od CF MOTO.
Jak możecie jakoś pomóc dajcie znać, jeśli nie ma do czego dopłacać i sprzęt będzie służyć podobnie to jednak lepiej mieć te pieniadze w kieszeni lub inne bajery.
Dzięki za pomoc.
1 week ago | [YT] | 26
View 3 replies
Agro-Vision Bąbiński
Zachęcam do wsparcia.
Link: pomagam.pl/7dcy3f?fbclid=IwY2xjawSFQI9leHRuA2FlbQI…
4 weeks ago | [YT] | 37
View 0 replies
Agro-Vision Bąbiński
Kilka ujęć z prac z wykorzystaniem nawigacji od Navi Polska
Z góry dopiero widać ten fajny efekt i wykorzystanie maszyny.
Zainteresowanych zapraszam na stronę dystrybutora aby zasięgnąć więcej informacji.
Niebawem więcej testów i informacji!
Śledźcie nasz kanał na YouTube 😊
1 month ago | [YT] | 88
View 1 reply
Agro-Vision Bąbiński
Hej!😎
Od kilku dni cała polska żyje zbiórką dla fundacji Cancer Fighter gdzie na streamie na YouTube "Łatwogang" zbiera pieniążki na walkę z rakiem dla chorych dzieciaczków!
Początkowym celem było 100 - 200 tysięcy złotych.
Dziś mamy prawie 100 mln ale jeszcze trochę brakuje!
To największa zbiórka na świecie, mamy ok. 90 mln.
Brakuje jeszcze trochę a zostało ostatnie kilka godzin zbiórki!
My się dołączamy i dorzucamy kolejne 100 zł i również was prosimy o wsparcie dzieciaczków w walce z rakiem!
Wystarczy nawet 1 zł czy 10 zł.
@obserwujący
Poniżej linki do zbiórki i link do stream'a.
2 months ago | [YT] | 73
View 3 replies
Agro-Vision Bąbiński
Dzień dobry!😁
Nie ma nas tutaj za dużo ale musicie wiedzieć że jak nas nie ma to bardzo dużo pracujemy i bardzo dużo się dzieje! 😃
Jakiś czas temu poruszyłem temat nawigacji, po miesiącach zwłoki w końcu przyszedł czas na sfinalizowanie sprawy!
Po wielu opiniach i poleceniach zdecydowaliśmy się na zakup nawigacji @CHCNAV od @navi-polska !
Firmę wszyscy chwalili i polecają między innymi za dobry kontakt i wsparcie po zakupowe!
Dziś już jest u nas na ciągniku a wieczorem o godz. 19:00 czeka na Was nowy film z akcji montażu na ciągniku!
Zapraszam wieczorem na film!
Do zobaczenia! 😁
2 months ago | [YT] | 101
View 4 replies
Agro-Vision Bąbiński
Kilka fotek z ostatniej realizacji w gospodarstwie.
W komentarzu link do filmu:
Pozdrawiam.
2 months ago | [YT] | 86
View 2 replies
Agro-Vision Bąbiński
Niech te coroczne zdjęcie z tatą podczas świąt pozostanie tradycją i oby jak najdłużej 🙏
Tata, bracia Bąbińscy i cała rodzinka życzy Wam spokojnych radosnych świąt Bożego Narodzenia.
Dziękujemy, że jesteście z nami, wspieracie nas i razem tworzymy tę rolniczą społeczność.
Życzymy Wam zdrowia, pomyśIności, satysfakcji z codziennej pracy ale też aby ten świąteczny czas był czasem odpoczynku, wytchnienia i spotkań rodzinnych.
Rodzina, czas, miłość, relacje to wartości które nie są nam dane na zawsze więc korzystajcie bo czas to najlepsze co możecie dać drugiemu człowiekowi zamiast materialnych "zabawek".
Wieczna pamięć za tych których już z nami nie ma.
Wszystkiego dobrego dla Was, rodzinka Bąbińskich 😊
6 months ago (edited) | [YT] | 346
View 3 replies
Agro-Vision Bąbiński
Kampania ziemniaczana 2025 zakończona.
Pozostało czekać tylko na terminy odstaw.
Czy byłby ktoś zainteresowany zakupem naszego kombajnu Grimme 75-40?
Mamy możliwość zakupu większego modelu tej samej marki w dobrych pieniądzach więc byłby możliwość sprzedaży również w atrakcyjnej kwocie ok 90 tyś złotych.
Taśmy stan bardzo dobry, kombajn mocno doinwestowany i przygotowany do sezonu który przebiegł szybko sprawnie i bezawaryjnie.
7 months ago | [YT] | 183
View 4 replies
Agro-Vision Bąbiński
Hej, w planach mam jeszcze kilka ciekawych projektów do zrealizowania, w związku z tym wystawiam i szukam nowych właścicieli dla swoich pojazdów. Poniżej po fotce i najważniejsze informacje, w razie zainteresowania więcej informacji udzielę prywatnie, konkretnie zainteresowanej osobie.
Kontakt: Facebook: www.facebook.com/AgroVisionBabinski Instagram: www.instagram.com/rs3_bomba/ lub mejl: maciej.babinski@vp.pl
Pozdrawiam.
8 months ago | [YT] | 66
View 24 replies
Load more