Cześć, witaj drogi Widzu na kanale JeyKay!
Na kanale znajdziesz filmy głównie związane z LEGO m.in najnowsze informacje ze świata LEGO (BrickPaper), recenzje zestawów/magazynów LEGO czy inne materiały powiązane z tą tematyką oraz z Polskim LEGOtube'm m.in relacje z eventów czy wywiady z twórcami
Zasubskrybuj kanał, aby dołączyć do społeczności i zostawić dzwoneczek, aby nie przegapić najnowszych filmów na kanale. Twoja opinia w komentarzu na dany temat zawarty w odcinku jest mile widziana ;)
Kontakt/Współpraca: jeykay.yt@gmail.com
LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Ten kanał YouTube nie jest sponsorowany, autoryzowany ani wspierany przez Grupę LEGO
JeyKay
Witam 😄
A więc, materiał który wrzuciłem ma być początkiem powrotu do nagrywania i mam trochę planów z którymi chciałbym się z Wami podzielić 😉
Po pierwsze - powrót BrickPaper’a w tej samej formie jak kiedyś (tak, klockowy REVO wraca), planowo będą publikowane odcinki z tej serii co najmniej 2 razy w miesiącu w stałym układzie (w soboty o godzinie 16/17:00), a jest to zależne od ilości informacji np. przecieków nadchodzących zestawów wrzucanych na różne media społecznościowe (raz odcinki będą co 2 tygodnie, a czasami - co tydzień), jednak nie zmienia to faktu że seria powraca, a pierwszy odcinek w 2026 roku - pojawi się 16 maja
Po drugie - powrót recenzji gazetek, które będą wrzucane 2 razy w miesiącu (jedna dotycząca serii LEGO Ninjago która utrzymuje się jako najbardziej ciesząca się zainteresowaniem seria gazetek, a druga - będzie to zbiorcze, kilkuminutowe podsumowanie pozostałych gazetek wydane w obecnym miesiącu)
Po trzecie - streamy które będą prowadzone co najmniej dwa razy w miesiącu w godzinach bardziej popołudniowych i co do dni w których będą prowadzone to planuję je prowadzić w piątki/soboty/niedziele - w zależności czy to od publikowanego odcinka BrickPaper czy pobytu na klockowym evencie/wydarzeniu
Z innych rzeczy - relacje z eventów, w których porzucam dotychczasowy styl tego typu treści (czyt. ponad jednogodzinnych) ze względu na ogólne statystyki które są jakie są (czyli mierne + średni watchtime) na rzecz minirelacji/vlogów które by trwały maksymalnie 20-30 minut, natomiast tam gdzie to jest możliwe to pełne nagrania np. z paneli Q&A czy innych rozdań nagród - będą publikowane na drugim/innym kanale by nie zaśmiecać głównego kanału.
Jeżeli chodzi o inne projekty (których i tak na przestrzeni ostatnich lat odrobinę naobiecywałem i jest co najwyżej kilka) to stopniowo będe przystępować do szerszych prac nad nimi. Póki co mam w planach jeden projekt, którym się z Wami podzielę tym roku i będe informował w zakładce Społeczność
I w zasadzie to tyle jeżeli chodzi o plany powrotu i co do utrzymania tego planu to postaram się utrzymać najdłużej jak to jest możliwe.
Dla tych którzy w tym roku zdają maturę to chciałbym życzyć Wam powodzenia 🫡
Trzymajcie się, do zobaczenia niedługo 👋
1 month ago | [YT] | 10
View 1 reply
JeyKay
Witam!
Koniec listopada to też uporanie się z pewną zaległością, którą jakiś czas temu podzieliłem się na Insta, mianowicie - film związany z jedną z głośniejszych (o ile można to nazwać) afer na Polskim LEGOtube, który ukaże się po wielu trudach już jutro o 18:00 (jutro też startuje nowy sezon LEGO Masters, także taka godzina a nie inna). Jest tutaj dużo wątków których nie chcę w jakikolwiek sposób przekręcić, a biorąc pod uwagę skalę sytuacji i sporą ilość rzeczy, w których trzeba przeanalizować każdy wątek z osobna i zapoznać się z istotnymi informacjami, itd. - jedynie czego chce to przedstawienie wszystkich tematów na chłodno i obiektywnie by każdy z Nas wiedział jaki jest prawdziwy obraz sytuacji. To będzie znów kolejny z większych materiałów, który może finalnie sięgnąć nawet godziny (co raczej nie jest nowością XD).
Grafika nie bez powodu jest powiązana z danym tematem 😁
Trzymajcie się, cya 👋
6 months ago (edited) | [YT] | 13
View 2 replies
JeyKay
Zapraszam na zacne absolutne kino na Polskim LEGOtube 💪
Jednocześnie dziękuję @Pogo.Studios oraz @Jasiozaur za zaproszenie 😁
7 months ago | [YT] | 7
View 0 replies
JeyKay
Także ten...
Zaczniemy ten wpis od tego, co się podziało z dzisiejszym materiałem i generalnie co się ze mną dzieje lub podziało jako że u wielu pojawił się rzeczywisty niepokój wobec mnie?
Mianowicie - znów musiałem coś za przeproszeniem zje##ć - i tak jest z tym materiałem, który wrzuciłem dzisiaj. Generalnie uważam że ta publikacja w zasadzie była kolejnym zapychaczem niewnoszącym nic do tego wszystkiego, a komentarze dotyczące tego, że mp. mam obsesję na tym punkcie, że znów zawracam gitarę tym wszystkim i że nikogo poza mną nie interesuje ten wątek - jest doskonałym dowodem, co jest ze mną nie tak.
Można by odnieśc wrażenie, że z kiedyś klockowego REVO stałem się jakąś osobą która się odkleiła - i przyznaję fakt, od dłuższego czasu w moim życiu prywatnym nie dzieje się za dobrze. Jednocześnie chce też powiedzieć, że spokojnie - nie jest to spowodowane wiadomo czym co by komuś przyszło na myśl, a tym że od dłuższego czasu jestem bardziej impulsywny i nie działam zbyt rozsądnie - co też można było zauważyć chociażby w materiale wrzuconym prawie 2 tygodnie temu zawierający nieinteresujący i niepotrzebny wątek w tym materiale.
A co do tego materiału - co się stało z 1 częścią?
W tej części omówiłem, zresztą niepotrzebnie - temat związany z lipcowym BrickPaper'em, Frankiem i jego postem. I jako że w momencie gdy to nagrywałem (czyli miesiąc temu), nawet po +- 3 miesiącach od tego miałem dalej podobne odczucia co do tego posta, jednakże zarówno w trakcie publikacji - ten temat mnie zmęczył i dzieje się do teraz - i po wielu komentarzach, nawet tych wyrażających konstruktywną krytykę, zagłębiłem się w to wszystko i przyznałem rację tym, którzy pisali chociażby że po co marnować czas, żebym po prostu odpuścił i nie zawracać sobie głowy tym wszystkim, generalnie że mam fioła na jego punkcie - i to robię w tym momencie, i też z tego powodu usunąłem wątek z tego materiału który wrzucicłem te niecałe 2 tygodnie temu jako że był to w zasadzie fragment, gdzie się pogrążyłem, wręcz się skompromitowałem - i właśnie w dzisiejszym materiale chciałem to wyjaśniłem dlaczego tego wątku w materiale nie ma, ale tak jak wspomniałem wyżej - znów było to niepotrzebne gadanie i popadanie w obsesję.
I chce tu powiedzieć, że nie będe dalej tego kontynuować i generalnie nie będe o nim mówić na swoim kanale dla mojego dobra (żebbym dalej nie popadał w obsesję) czy dla dobra Franka (za co go serdecznie przepraszam), żeby mógł dalej normalnie żyć bez ciągłego gadania o nim przeze mnie. I dlatego też chciałbym raz na zawsze zakończyć w moim odczuciu - niepotrzebny i mało interesujący wg. wielu rozdział, który był śmietnikiem i moją kompromitacją.
Także chciałbym z tego miejsca przeprosić wszystkich, że niepotrzebnie zawracałem Wam głowę tym wszystkim i wiem, że komentarze wyrażające nawet konstruktywną krytykę są dla mojego dobra oraz za to, że wiele rzeczy Wam naobiecywałem i z których do tej pory się nie wywiązałem co jest nawiązaniem do komentarza autorstwa @twixchii - zachowałem się żałośnie i po mnie to widać zresztą po moich ostatnich ruchach. I to też mnie nauczyło, żebym lepiej trzymał język za zębami i nie wypaplać czegoś, co planuje zrobić w wyniku czego jest duży hype.
Potrzebuję też obecnie trochę czasu by to wszystko poukładać, popracować nad sobą, a w szczególności - by też móc się skupić na czymś innym, co do tej pory widzowie lubili - newsy - i tak, powrót do bycia klockowym REVO jak kiedyś z idealnym commentary, gdyż pokazując moje ostatnie ruchy - leże pod tym względem, streamy, a być może jeżeli kogoś to zainteresuje - przeglądy/recenzje magazynów.
Także jeszcze raz - przepraszam za to wszystko i mam nadzieję, że wszystko wróci na właściwe tory, iść dalej do przodu i się rozwijać.
Trzymajcie się i widzimy się niedługo - w zasadzie to dziś na streamie z ReWatcha "Polski LEGOtube Iceberg" po którym zrobię przerwę by wrócić do was z lepszym contentem, do zobaczenia
7 months ago | [YT] | 14
View 2 replies
JeyKay
Już jutro o 20:00 wraz z @arienakus startujemy z ReWatch’em “POLSKI LEGOTUBE ICEBERG”
W zeszłym roku, 31 października na kanale ukazał się dość konkretny film powstały przeze mnie, Arienaka oraz Franixa przedstawiający mniej lub bardziej znane w świecie publicznym ciekawostki związane z Polskim LEGOtube’m - POLSKI LEGOTUBE ICEBERG, który okazał się hitem jeżeli chodzi o dość zlożone projekty w tej społeczności w 2024 roku 🎉
Z okazji, że jutro mija równy rok od publikacji to z tej okazji będzie stream właśnie z oglądania (tzw. rewatchu) Iceberga, na który Was oczywiście zapraszam 😁
Kto z was wpada na jutrzejszego streamka? 🧐
Trzymajcie się, cya 👋
7 months ago | [YT] | 14
View 1 reply
JeyKay
Witam!
Zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego posta - jako że zaliczyłem poślizg z publikacją o niecałe 2 dni to chciałbym w jakiś sposób zrekompensować
Mianowicie - chciałbym zrobić Q&A na swoim kanale - tak, te same Q&A do którego próbowałem kilkukrotnie podejść lata temu, lecz bezskutecznie i to pomińmy XD, ale wracając - chce to zrobić raz, a porządnie.
Pod tym postem możecie zadawać śmiało pytania do mnie w zasadzie na każdy temat - moje żyćko, twórczość, zainteresowania, plany na przyszłość, itd., lecz bez przesady i z umiarem, żeby nie było sugestywnych żartów, podtekstów o wiadomym charakterze czy coś w ten deseń. Za wszystkie pytania będe bardzo wdzięczny.
Także zadawajcie pytania (nie krępujcie się), film z tego pojawi się do przyszłego weekendu i w piątek w zakładce “Społeczność” wrzucę pewne ogłoszenie, także wyczekujcie.
Trzymajcie się, cya 👋
8 months ago (edited) | [YT] | 15
View 9 replies
JeyKay
Publikacja nadchodzącego filmu zostaje przełożona na jutro na godz. 20:00 z powodu oczekiwania wypowiedzi jednego z twórców, który pojawi się w tym materiale.
Żeby to zrekompensować to pojutrze pojawi się informacja o tym, co planuje wrzucić na dniach
Trzymajcie się, cya 👋
8 months ago (edited) | [YT] | 14
View 0 replies
JeyKay
17.10.25
17:00
8 months ago | [YT] | 13
View 2 replies
JeyKay
Witam 👋
Miał być na ten weekend BrickPaper i się udało nagrać… ale bez dźwięku XD
A że teraz jestem na weekendowym wyjeździe to odpuściłem ponowne nagrywanko i zrobię to po powrocie, także odcinek ukaże się w środku tygodnia także cierpliwości 😅
Miłego weekendu 😁
10 months ago | [YT] | 24
View 3 replies
JeyKay
Witam!
Postanowiłem po namyśle i po poście od pewnego LEGOtube’ra zmienić zarówno tytuł jak i miniaturkę pod obecnie najnowszym odcinku “BrickPaper” z tego względu, iż pierwotna minaturka oraz tytuł - były nie na miejscu i mimo dobrych intencji w tym odcinku to przyznaje się do błędu i za to przepraszam!
Nowy odcinek BrickPaper pojawi się już w ten weekend, więc wyczekujcie - wyjaśnienie wraz z odpowiedzią na tego posta również się pojawi w tym odcinku
Miłego dzionka
10 months ago | [YT] | 16
View 1 reply
Load more