🎭 "Welcome to the Chaos Band’s Latest Monster Show!" Everyone here is mad – but at least the WAAAGH! energy is off the charts! This channel is a mix of a Total War: Warhammer tavern brawl and a demonic rock festival, where:

Slaanesh whispers such seductive melodies that even Witch Hunters forget their holy tomes – but only for a minute! (Then comes the guilt, and they hunt Chaos even harder.)

The Skaven band keeps trying, but somehow they always lose their drummer (or eat him), and the guitar riffs get weirdly warpstone-distorted... “Not mistake-mistake, it’s brilliant-design, yes-yes!”

The Orcs don’t just listen to the music – they ARE the concert! If you don’t like the song, they’ll beat you up! If you do like it... they’ll still beat you up!
The Dwarfs just keep grumbling that “it’s too loud”...
🎾💀 "Music is stronger than magic – and slightly less illegal!"

(Warning: Slaanesh’s tunes may be addictive. Skaven take no responsibility for lost instruments.)


WAAAGH!MUSIK

đŸ”„Egy inkvizĂ­tor belĂ©p a kocsmĂĄba
 Ă©s a pokol headbangelni kezd.đŸ”„

Felejtsd el a csataterveket, a mågikus stratégiåkat és a szent pergameneket.
Ma este nincs haditanĂĄcs — csak egy romos Birodalmi kocsma, egy csuklyĂĄs inkvizĂ­tor, Ă©s egy riff, amitƑl mĂ©g a dĂ©monok is tĂ©rdre hullanak.

8 months ago | [YT] | 0

WAAAGH!MUSIK

🎭 KĂĄosz keringƑje – Warhammer fan-zene magyarul đŸŽžđŸ”„


LĂ©pj be a KĂĄosz szĂ­npadĂĄra, ahol a dĂ©monok nemcsak harcolnak – tĂĄncolnak.
Ez a dal a Total War: Warhammer III vilågånak legsötétebb bugyraiba vezet, ahol Tzeentch nevet, Khorne vért kívån.
Sajåt szerzemény, magyar nyelvƱ dalszöveggel, epikus metål hangzåssal és Warhammer-hangulattal.
Ha szereted a sötét fantasy-t, a színhåzi dråmåt és a kemény riffeket, ez neked szól.


🎧 Hallgasd meg, iratkozz fel, Ă©s induljon a zenĂ©s hadjĂĄrat!


Ez nem hivatalos tartalom – ez fan-made hĂĄborĂșs himnusz.

9 months ago | [YT] | 0

WAAAGH!MUSIK

đŸŽ€đŸ”„ My Warhammer music is now available in English! đŸ”„đŸŽ€
From now on, you can hear my original songs inspired by Total War: Warhammer III not only in Hungarian, but in English too.
Daemons, battles, fallen heroes — all wrapped in epic metal and dark fantasy vibes.
If you love Warhammer, theatrical soundscapes, and heavy riffs, this is for you.
This is not official content — it’s a fan-made war anthem.
🎧 Listen now and join the Chaos Waltz

9 months ago | [YT] | 0

WAAAGH!MUSIK

⚔ ZÖLD HARAG ⚔
Mert néha csak az segít, ha mindent széttörsz!

HalljĂĄtok a dobok harcĂĄt, Ă©rezzĂ©tek a föld rengĂ©sĂ©t! đŸ­đŸ’„
Ja és persze: WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!

9 months ago | [YT] | 0

WAAAGH!MUSIK

🌊Egy ĂĄtokvert hajĂł Ăștja a halĂĄl tengerĂ©n🌊

Egy sötét, epikus kalózballada a Total War: Warhammer II Vampire Coast frakciójånak åtkozott vilågåról!

KĂ©pzeld el: a vĂ©gtelenĂŒl sötĂ©t tenger, ĂĄtkozott hajĂłk, Ă©lƑhalott kalĂłzok... Egy nƑi Ă©nek, amely ĂĄtvezet a halĂĄl hajĂłjĂĄnak fedĂ©lzetĂ©n, ahol mĂĄr senki sem Ă©l, de mindenki mozog!

9 months ago (edited) | [YT] | 0

WAAAGH!MUSIK

đŸ”„ ÚJ DAL A KÁOSZ TÖRPJEIRƐL! đŸ”„

MerĂŒlj el a Total War: Warhammer legsötĂ©tebb, legfĂŒstösebb birodalmĂĄban! Új zene a Zharr-NaggrundrĂłl, a KĂĄosz Törpök vasvĂĄrosĂĄrĂłl, ahol a kohĂłk örök tĂŒze uralkodik, a kalapĂĄcsok dala zĂșg, Ă©s Hashut, az AcĂ©l Isten vĂĄrja ĂĄldozatait (Ă©s talĂĄn egy-kĂ©t eltĂ©vedt egĂ©rfickĂłt is, aki a vakolatban rejtƑzködik, igen-igen!).

Hallgasd meg, ahogy zĂșgnak a kalapĂĄcsok, recsegnek a lĂĄncok Ă©s Ă©neklik a rabszolgĂĄk dalĂĄt a Fekete Hegyek mĂ©lyĂ©n. Ez egy utazĂĄs a zordsĂĄg, a kovĂĄcsolĂĄs Ă©s a romlĂĄs epikus vilĂĄgĂĄba... ahol azonban nĂ©ha fura, kaparĂł hangot lehet hallani a csatornĂĄk mĂ©lyĂ©rƑl, de biztos csak a szĂ©l.

10 months ago | [YT] | 1

WAAAGH!MUSIK

đŸ’„ ÚJ DAL A HEGYEK MÉLYÉRƐL đŸ’„
Ha Ășgy Ă©rzed, tĂșl nyugodt volt a napod, itt az ideje, hogy egy törpe pofonnal felĂ©bredj! RĂșnĂĄk izzanak, kalapĂĄcs csattan, Ă©s a kocsma padlĂłja Ășjra vĂ©rt lĂĄtott. Ez nem csak zene – ez a klĂĄn haragja, kƑbe vĂ©sve, sörrel leöblĂ­tve.
đŸŽ¶ „Csak a szakĂĄllat ne!” – hangzik el, Ă©s mindenki tudja: most kezdƑdik a zĂșzĂĄs.

Hallgasd meg, oszd meg, Ă©s Ă­rd meg kommentben, hogy te melyik versszaknĂĄl dobtad le a sisakod! 👇👇👇

10 months ago | [YT] | 0

WAAAGH!MUSIK

"Amikor a harci dobok dĂŒbörgĂ©se Ă©s a WAAAGH! kiĂĄltĂĄsok összeĂ©rnek – az mĂĄr nem zene, hanem CSATA!"

Ez a dal nem Ă©nekel – HARCOT VISEL! đŸč⚔

Hallgasd – Ă©s erezd, ahogy a zöld harag benned is felpezsdĂŒl!
(De figyelem: UtĂĄna lehet, hogy a bĂștord is "ellensĂ©gnek" lĂĄtszik... Ă©s neki kell menni!)

🎧 Kattints Ă©s csatlakozz a zöld ĂĄrhoz!
(A fejszédet hozd magaddal!)

10 months ago (edited) | [YT] | 1

WAAAGH!MUSIK

"Amikor a keleti szél punk-rockba csapódik, és az éjszaka långra gyullad!"

"DicsƑsĂ©g! Harag! A sĂ­runk Ă©l!" – ez nem csak refrĂ©n, ez egy generĂĄciĂł kiĂĄltĂĄsa.

Kattints és hallgasd meg a forradalmat!
(De figyelem: UtĂĄna a lelked sivatagjain is tombolni fog a hang.)

10 months ago (edited) | [YT] | 1