8 maja 2021 został utworzony właśnie ten kanał i trudno pomyśleć, że tak szybko ten czas zleciał, przecież to było jakieś kilka miesięcy temu😆
Tym samym chcę podziękować wam, za subskrypcje, like'i, komentowanie, dawając cenne rady, wspierając, chwaląc twórczość oraz samo oglądanie filmów. Jescze raz wielkie dzieki.
Ps. Niedługo pojawi się pewien film z tej okazji, więcej informacji wkrótce😉
Witajcie widzowie! Po prawie 2 miesiącach od moich odwiedzin na białostockiej stacji przyszedł czas na publikację materiału, który jest dosyć ciekawy. Ale czemu tak długo montowałem jeden film? Szczerze, zmontowałem go dziś😆, bo w końcu naszła mnie "wena", której nie miałem od momentu nagrania, bo... szlag trafił kartę SD, którą miałem zamontowaną w moim aparacie. Choć zrobiłem bardzo fajne zdjęcie uniesienia się płomienia z sieci trakcyjnej to i tak nie mogłem użyć go jako element tego filmu😔.
Zapraszam do oglądania!
Ps: We wtorek pojawi się film z przejazdu pociagiem na trasie Pisz - Ruciane Nida Zachód, w środę film z odjazdu 2 Regio w Szczytnie, a w piatek pojawi się film z wakacji, kiedy to odwiedziłem stację Gdynia Główna.
Niestety film z linii helskiej zostanie przesłany dopiero dziś wieczorem ze względu na słaby internet i błędy w montażu. Sam jestem zdenerwowany samą sytuacją, ponieważ film dopiero był poprawiony w montażu dopiero koło godziny 19, a internet zrobił też swoje (wg YT Studio przesłało się na ten moment ok. 85% filmu, a gdzie dopiero weryfikacja, itp.) i spróbuję coś zrobić by film pojawił się dzisiejszego wieczoru. Za utrudnienia przepraszam oraz pozdrawiam oczekujących na film😉
Mateusz-Pociągi
I stuknęło 5 lat🥳
8 maja 2021 został utworzony właśnie ten kanał i trudno pomyśleć, że tak szybko ten czas zleciał, przecież to było jakieś kilka miesięcy temu😆
Tym samym chcę podziękować wam, za subskrypcje, like'i, komentowanie, dawając cenne rady, wspierając, chwaląc twórczość oraz samo oglądanie filmów. Jescze raz wielkie dzieki.
Ps. Niedługo pojawi się pewien film z tej okazji, więcej informacji wkrótce😉
1 month ago | [YT] | 2
View 0 replies
Mateusz-Pociągi
Witajcie widzowie! Po prawie 2 miesiącach od moich odwiedzin na białostockiej stacji przyszedł czas na publikację materiału, który jest dosyć ciekawy. Ale czemu tak długo montowałem jeden film? Szczerze, zmontowałem go dziś😆, bo w końcu naszła mnie "wena", której nie miałem od momentu nagrania, bo... szlag trafił kartę SD, którą miałem zamontowaną w moim aparacie. Choć zrobiłem bardzo fajne zdjęcie uniesienia się płomienia z sieci trakcyjnej to i tak nie mogłem użyć go jako element tego filmu😔.
Zapraszam do oglądania!
Ps: We wtorek pojawi się film z przejazdu pociagiem na trasie Pisz - Ruciane Nida Zachód, w środę film z odjazdu 2 Regio w Szczytnie, a w piatek pojawi się film z wakacji, kiedy to odwiedziłem stację Gdynia Główna.
3 months ago | [YT] | 0
View 0 replies
Mateusz-Pociągi
Nowy film już dostępny do obejrzenia na moim kanale. Zapraszam do obejrzenia😉
4 months ago | [YT] | 1
View 0 replies
Mateusz-Pociągi
Zapraszam wszystkich na premierę mojego nowego filmu z mojej ukochanej linii kolejowej 213🛤.
Widzimy się już dziś o godzinie 19⁰⁰🫡.
4 months ago | [YT] | 0
View 0 replies
Mateusz-Pociągi
Druga część składanki z linii helskiej już dostępna do obejrzenia na moim kanale!
Link do filmu👇
https://youtu.be/Lp35gKuT_MI?si=9IuUe...
1 year ago | [YT] | 1
View 0 replies
Mateusz-Pociągi
Nowy film z LK 213 już na kanale! Link do filmu poniżej👇
https://youtu.be/rjxPjENmA7c?si=VJork...
1 year ago | [YT] | 0
View 0 replies
Mateusz-Pociągi
Niestety film z linii helskiej zostanie przesłany dopiero dziś wieczorem ze względu na słaby internet i błędy w montażu. Sam jestem zdenerwowany samą sytuacją, ponieważ film dopiero był poprawiony w montażu dopiero koło godziny 19, a internet zrobił też swoje (wg YT Studio przesłało się na ten moment ok. 85% filmu, a gdzie dopiero weryfikacja, itp.) i spróbuję coś zrobić by film pojawił się dzisiejszego wieczoru. Za utrudnienia przepraszam oraz pozdrawiam oczekujących na film😉
1 year ago | [YT] | 2
View 0 replies
Mateusz-Pociągi
Nowy film na kanale😉!
2 years ago | [YT] | 1
View 0 replies
Mateusz-Pociągi
Zapraszam serdecznie na dzisiejszy live z MaSzyny! Transmisja rozpocznie się dziś (10.02) o godz. 19:15. Zapraszam!
Link:
https://www.youtube.com/watch?v=CsZ1S...
2 years ago | [YT] | 1
View 0 replies
Mateusz-Pociągi
Nowy film ze Szczytna już na kanale! Zapraszam do obejrzenia!
2 years ago | [YT] | 4
View 1 reply
Load more