Стара школа ;)

Граю в олдскульні RPG, шутани, іноді в стратегії та консолі (SEGA, PSX, SNES).
Роблю відео виключно for fun; не манчкіню, не підгораю, не матюкаюсь.
Гумор присутній.
Полюбляю високі рівні складності, але залежить від гри та настрою.

Знімаю за допомогою Bandicam/Shadowplay, нічого не монтую: повна імпровізація.
Усі відео - в плейлістах. В описі кожної серії є посилання на плейліст конкретної гри.

Підтримати канал:
MasterCard 5457 0825 1599 0823 NEFEDOV YEVHEN


Cosmic Macaque

Йо! Минулого вікенду дописав Borderlands. Фінальні серії опублікую в найближчий час!
Поки грав, виникло нестримне бажання зашпіляти в The Pre-Sequel з епічним та пафосним відігруванням за Крижану та Смертоносну Герцогиню вічної мерзлоти, Архітекторку крижаного Пекла, Баронесу департаменту зверхніх поглядів, королеву охолоджених куль, ЛЕДІ Аурелію Хаммерлок (з відповідним стилем коментування).

Будете дивитися, чи зосередитися на інших "хвостах" (Тінь Чорнобиля, Герої 3, Обла, Морра, DS3, M&B Коломойський, Ваха, Disciples)?

1 month ago | [YT] | 8

Cosmic Macaque

Коротенька рецензія на STAR WARS Battlefront Classic Collection від Aspyr.

Ну, я побачив, що воно є для ПК, спершу зрадів, типу можна сезончик щоденників імперського штурмовика CM-677 зняти на канал, але... це не ремейк і навіть не ремастер. І воно не вартує навіть відеоогляду. Чому? Читайте далі:

Це обидві гри запаковані в один ланчер з вирівняними FullHD розширеннями, що можна запустити без танців з бабуїнами на сучасних системах ціною, як половина modern Battlefront II від DICE! До прикладу, Battlefront Classic від GOG (там дві гри окремо які теж чудово працюють на Win10) вартують усього 10 баксів + ви легко встановите купу крутих модів, що міняють все від кольору трусів принцеси Леї до вандерваффе зброї штурмовиків, вводять канонічні (та не дуже) раси та фракції, десять тисяч мап, розширюють епічний режим галактичного конквесту тощо.

Шо нового в Classic Collection?
Пісєчьку підтянунули графоуні, додали згладжування. Правильніше сказати: фільтранули стару картинку. Це не ремастер!
Мапи: Палац Джабби була в оригіналі, пару нових мап реально є, наприклад Аренка на Явін 4 та ще якась на Рен Ва, але знов-таки на Moddb їх є в рази більше, як і десятки модів на графоуні.

Ввели режим Стрімера (вирубає ліцензійну музику, ахахаха, більше функціоналу не помічено).

Ігролад не міняли. Зламали налаштування керування (без жартів, я не зміг налаштувати прицілювання піхоти на праву кнопку миші). Гра стала вибагливіша, в мене підтормажує на екранах завантаження. Класичні ігри літали на максималках на 1920x1080.

Коротше, Aspyr, обісрались по повній. Ліпше б віддали на ремастер Nightdive Studios. Ото була б гармата (лазерна)!
З позитивного: це непоганий реліз для власників PS та Switch, що хочуть подивитися класику.
Мультиплеєр та підтримка 64-гравців? Так сервера GOG релізу мали б бути досі живі. Вони коли релізили, зробили кроссплатформинг зі Стімом і можна було спокійно грати. Є різні кам'юніті, що грають мп навіть в моди (як і в старенькі Battlefield).

Вердикт? Купляти версію GOG.

П.с. А сезончик імперського штурмовика я все одно зроблю, скажімо у формі щоденника на різних епічних мапах з модпаків ;)

2 months ago | [YT] | 12

Cosmic Macaque

Шановні! Мну сильно кортить пограти в The Elder Scrolls IV: Shivering Isles (раніше не проходив). Пишіть побажання раси - класу - відігрування з урахуванням, що ми вже пройшли на каналі:

Oblivion: Данмер-бойовий чаклун;
Skyrim: Бретон-відьма;
Morrowind: Норд-лицар (ще "в процесі").

Ясно, що туди не треба пертися 1 лвл, тому ще голосуйте за 1 гільдію або квести всіх міст, що проходитиму перед самим DLC:

П.с. Це буде класична версія чисто for fun з акцентом на відігрування, я мав в носі той ремастер.
П.п.с. Хтось грав в переклад від Dragon Kreig, Oppenheimer, Aedan, Дмитро Краєвський. Напишіть, як він в плані якості та чи є краші? Тільки об'єктивно, плз.

5 months ago | [YT] | 17

Cosmic Macaque

Питання до знавців:
Чи є можливість підвищити рівень складності в кампанії Restoration of Erathia Третіх Героїв?
В мене є:
- Юбісофтівське HD перевидання (там підтягнута графіка, можу його записувати фуллскліном в 1080, все видно, нічого зайвого);
- Complete від GOG + HD-mod (якщо писати його, то треба захоплювати екран, буде гірше видно цифри/юніти).

Але в обидвох версіях не регулюється складність кампанії :(

10 months ago | [YT] | 8

Cosmic Macaque

1948–2025
Ozzy Osbourne.
The Prince of Darkness.
Now raising hell on the other side.

11 months ago | [YT] | 6

Cosmic Macaque

Ось перед вами справжнісінький соціокультурний артефакт - наелектризований еквівалент гніву, спрямованого проти системної несправедливості. Не просто пісня, вибухова суміш емоцій, де кожен риф пульсує як біохімічна реакція спротиву, а кожен вокальний вигук звучить як акт нейропсихологічного звільнення.

У своїй суті "Beat the Bastards" від легендарного гурту The Exploited - це концентрований викид адреналіну, збудований на непохитному фундаменті хардкор-панку. Це музичний виклик, жорсткий і прямолінійний соціальний меседж, закарбований у звуковій агресії та крику правди.

Це класика не тому, що стара - а тому, що вічна у своїй безкомпромісності. Структурна простота цієї композиції є ідеальним провідником складних емоцій: гніву, розчарування, жаги до справедливості. Вона резонує з підсвідомим, пробуджує первісне, архаїчне - те, що ховається під масками соціуму.

У цій пісні The Exploited беруть на себе роль соціомузичних Прометеїв, що вкрали у небес вогонь свободи й подали його нам у вигляді вібрацій і чесних, нестерпно правдивих криків. "Beat the Bastards" - не просто трек, це маніфест, це удар велетенським молотом по облудній реальності. І це саме той рідкісний випадок, коли музика не просто звучить - вона б’є і влучає, як струмінь грому в самісіньке серце неправди.

#punk #exploited #рецензія #музика

1 year ago | [YT] | 8

Cosmic Macaque

Зарегав діскорд і зрозумів, що too old for this s...
Але, welcome: нікнейм punker_vague

Ну і оскільки згадав Денні з культового кіна, то маю інстальовану AvP Classic. Якщо норм захопиться бендікамом і не буде дуже темно (а там темно, як у сови в шухляді), отримаєте кампанію за Маріка на вікенд. Я її не грав в дитинстві, зараз побігав перший левел - це гармата, повні штани горору + як на 1999 рік, це просто неймовірна гра!

П.п.с. Хто шарить, яка з цих ігор більш-менш не всрата:
1. AvP 2010
2. Colonial Marines 2013

Або порадьте щось з цього всесвіту. Точно буду робити Alien Trilogy з емуля PS1.

1 year ago | [YT] | 27

Cosmic Macaque

Летів собі Джим Рейнор по сектору Копруллу, обстежував пустку після Зергового прориву, а за ним — старенький серводрон-собачка, типу SCV, — і загубив дід свій маленький розвідувальний зореліт-капсулу, що звався «Рукавичка».
Аж тут пролітає Мишка-шкряботушка, мала Зерглінг-скаут з мутацією на хитрість, влізла в покинутий зореліт і каже:
— Тут буду базу закладати!
Раптом підстрибує Жабка-скрекотушка, мутований гідраліск з болотних планет:
— А хто-хто в тій рукавичці?
— Я — Зерглінг-шкряботушка. А ти хто?
— Жабка-скрекотушка. Пусти й мене!
— Залітай, поки не сканували!
От уже їх двоє.
Аж тут з гіпершвидкості вискакує Зайчик-побігайчик — терранський розвідник у реактивному бронекостюмі:
— А хто-хто в цій рукавичці?
— Зерглінг-шкряботушка, гідра-скрекотушка. А ти хто?
— Я зайчик-побігайчик — сканую, бігаю, доповідаю. Візьміть!
— Та залітай, скраєчку присядь.
Вже троє.
Потім прибігає Лисичка-сестричка — шпигунка-протосс у стелс-модулі:
— А хто-хто в тій рукавичці живе?
— Зерглінг, гідра, терранець. А ти хто?
— Лисичка-сестричка. Вмію ховатися, слухати і зливати.
— Та заходь, може згодишся.
Четверо.
Аж підкочується Вовчик-братик — автоматизований рейдер Zaku з домішкою зерго-протосс ДНК:
— А хто-хто в зорельоті «Рукавичка»?
— Зерглінг, гідра, терран, шпигунка-протосс. А ти?
— Я вовчик-братик. Б’ю швидко, лечу глибоко!
— Ходи вже, що з тобою…
П’ятеро.
Після нього проривається Кабан-іклан — товстий зраджений ультраліск з імплантами терранської броні:
— Хро-хро! Місце є?
— Та яке місце?! Ми вже на максимумі!
— Та втиснуся — я звик в тунелях!
— Ну вже лізь…
Шестеро.
Аж тут гуде і скрегоче — Ведмідь-набрідь, масивний Тора-пілот із домішкою зараження, лізе в зореліт:
— Гу-гу! Хочу до вас!
— Куди ж ти? Ми вже на грані вибуху!
— Я обережно. Я тихенько!
— Та скраєчку, тільки не рухайся!
Втиснувся, семеро.
Зореліт гуде, корпус тріщить, системи перевантажені — от-от розірветься від кількості чужорідного коду!
Аж тут Джимі Рейнор оглядівся — нема зорельота. Назад! А SCV-собачка вже просканувала — бачить: «Рукавичка» ворушиться. Як заскавулить системним гавкотом: "Гав-гав-гав!"
Всередині — паніка! Всі істоти — хто в варп-стрибок, хто в нору, хто в кущі — порозбігалися по секторах.
Рейнор підійшов, відкалібрував корпус, обтер пилюку, та й забрав свій зореліт. І знову — в патруль.

#StarCraft #гумор #казки

1 year ago | [YT] | 29

Cosmic Macaque

Вже замочені наші ганчірки
У кімнаті гудить пилесос
Бо як ти не помиєш вікна
Не воскресне Ісус Христос!

Лайфхак: набагато легше мити вікна під цей чудовий український гурт; головне увімкнути голосно, щоби вікна зрозуміли, що ви не жартуєте :)

1 year ago | [YT] | 14

Cosmic Macaque

Час летить крізь закулісся
А по сцені лине жарт
Мені нині 38
Вельми непоганий старт! 😎

Сотні душ - життя актора
Поступ, доля, виднокрай
Плескає уся контора
Картка в описі, вітай 😇

Підтримати канал:
5457 0825 1599 0823

1 year ago | [YT] | 39