Welcome to our channel!

Our motto is that if we have helped one person, it has been worth it. This is stated in almost all of our videos.
The topics of the shorts videos are comical, light-hearted and humorous. While our longer content is serious, deep and very honest. We openly talk about many segments of our lives. We also organize these into playlists for a transparent and comfortable experience. We trust you, the viewer, hoping that we will gain your trust in this way.
In addition, we will talk about everything that concerns us. The basis of everything is acceptance, sensitivity and sensitization, openness.
We care about you, which is why we are excited and waiting for your comments with great love!
Thank you very much for subscribing. If you did, don't forget to press the bell!
Thanks for being here, have fun!


Kitti és Szabi

Múzeumok Éjszakája,
Szabi nem mert felülni.
Kitti: Fogd meg a táskám.

3 hours ago | [YT] | 59

Kitti és Szabi

Múzeumok Éjszakája, Rendőrmúzeum, nosztalgia🤭🚔
Fun fact: abban a ketrecben sírt a lelkem🫣😅 (Kitti)
Zsenik voltak a programok a Rendőrmúzeumban, legyen minden hónapban!🙏🏼

7 hours ago | [YT] | 166

Kitti és Szabi

Múzeumok Éjszakája első állomás; Néprajzi Múzeum.🏛️
A Hősök terén sosem kerültünk volna ilyen közel Gábriel arkangyal szobrához.😄🪽

2 days ago | [YT] | 185

Kitti és Szabi

Insta vs reality, avagy étterem előtt vs étterem után.😄

1 week ago | [YT] | 349

Kitti és Szabi

Tudtátok, hogy ez alatt a híd alatt régen a földalatti járt?
Sőt, Magyarország első vasbeton hídjaként tartják számon!
Komolyan mondom, hogy a Városligetben annyi minden van, hogy izgalmasabb és több idő bejárni, mint Disneyland-et.😂 Szabi cáfolja, de ő Disneyland-ben járt többet, én pedig a Városligetben.😂😂🤷🏻‍♀️

1 week ago | [YT] | 221

Kitti és Szabi

Keveset jártunk a Városligeti-tó ezen részén, de most ezt is felfedeztük.😊
A kedvenc színem mostanában a zöld.💚
Random mondatok egymás után, ki szól belé?

1 week ago | [YT] | 312

Kitti és Szabi

Kitti szerint többet kellene inget viselnem. Szerintetek igaza van?😃
Mondjuk ez nem lehet kérdés, mert ugye mindig igaza van…😂

1 week ago | [YT] | 258

Kitti és Szabi

A magyar vendéglátás alapköveit és szimbólumait jelenti a több, mint 130 éves Gundel Étterem.
Számtalan vendéglátós szakember történeteit hallottam a Gundel Étteremről.
Aki konyít valamit a vendéglátáshoz és tevékenykedett ott, az tudja mit jelképez ez a hely.
Nos, nem minden részletét az életünk ezen szakaszának feltárva, de magunk is számtalan vendéglátásban eltöltött órával büszkélkedhetünk. A nagy részét ennek másodállásban. Ennek szignifikáns jelentése nincs, hiszen nem hozható párhuzamba az tapasztalt professzionalitással.
Életemben egyszer csináltam tükörfelszolgálást, az is véletlen volt.😅
Itt amikor én élhettem volna át ezt a rendkívüli pillanatot, félbe kellett szakítanom, hogy mindent megfelelően levideózhassunk. Ez nem panasz! A két szakma itt összeért.
Ezért, és minden másért is visszavágyom a Gundelba.
Ennek nem lesz akadálya, mert Szabi megveszett az eredeti Gundel palacsintáért. Az erről készült videót remélem megtekintitek!🤍
Egyszer talán majd sikerül feldolgozni ezt az élményt.🥹
Köszönjük!

1 week ago | [YT] | 167

Kitti és Szabi

Újabb mérföldkövet jelent számunkra, hogy meghívást kaptunk a Gundel étterembe.🐘🙏🏼

1 week ago | [YT] | 254

Kitti és Szabi

Kedvelem a szép klotyókat.🤷🏻‍♀️🚺

1 week ago | [YT] | 236