Hello everyone, my name is Oleh, here I'll try to go through the best, in my opinion, games as fully and qualitatively as possible) Emotional, but restrained bad words are possible, I don't promise anything) Enjoy watching)
Проходження красивої метроїдванії Ender Lillies, плейлист: www.youtube.com/playlist?list... Плейлист поступово наповнюватиметься відео, на разі доступна 1 серія (загальнодоступна) та кілька наступних серій (для спонсорів), вони відкриватимуться для загального доступу поступово щодня. Приємного перегляду!
Усім привіт! Давненько я нічого не писав сюди, мабуть варто давати якесь оновлення хоч раз на місяць) Ну що ж, продовжуємо стріми, зараз у нас God of War: Ragnarok і НЕОЧІКУВАНО Nioh 3, який мені прям на диво таки зайшов (ПОКИ ЩО 😅), тому всіх завжди радий бачити на трансляціях, розклад запланованих стрімів з'являється в ютубі та соцмережах. Це прям надовго, ігри великі, особливо зі світлом, що зараз, але думаю, що до кінця місяця можливо та пройдемо (ну хоч одну 😅). Далі виходить дуже багато новинок, і чим вони більші, тим більш вірогідно, що вони будуть у форматі стрімів, бо монтувати це з відключеннями просто пекло. Також планую, якщо світло дасть невеличке віконце, відновити записи відеопроходжень, хоча б 3-4 епізоди в тиждень. Не кожен день, але щоб стабільно. На разі у нас Control, гра поки прям мегакайфова, хто не бачив, то перша серія уже на каналі: https://youtu.be/C-TvlMNDxBI , плейлист в описі до відео. Також у нас запустився паралельно Твіч, тому якщо там тусуєтеся, то можете підтримати фоловчиком: www.twitch.tv/play_hub9223 Ну і що ж, як завжди, дякую всім за підтримку каналу! 🤗 Гарного деньочка! 🙃
Друзі, вітаю з прийдешнім Новим роком! 🎄 Щиро дякую кожному за підтримку каналу, активність і добрі слова в коментарях і на стрімах — це справді мотивує рухатись далі і ставати краще. Бажаю в Новому році здоров'я, тиші, спокою і світла побільше. Щоб Новий рік приніс більше світлих моментів, натхнення, внутрішнього спокою та здійснення задуманого. Дякую, що ви тут, зі святом 💙💛
Давненько нічого сюди не писав. Останні дні ситуація зі світлом плюс мінус як у всіх, тобто його фактично немає, тому стріми поки на паузі. Як мінімум, постараюся на вихідних + будні дні, коли ввечері буде можливість. Записи намагатимусь викладати і далі регулярно, допройдемо Кену (просто супермега чілова та красива гра, відпочинок для душі) і буде щось новеньке паралельно до стрімів, насправді в планах дуже багато всього цікавенького. Ну і хотілося б подякувати тим 3000 людям, що підписалися і підтримуєте канал, ви кращі 😊
Усім привіт, давненько тут нічого не писав. Ну що, вересень на носі, і вересень буде ГАРЯЧИЙ 😃 Роблю невеличкий анонс планів на цей місяць, Dying light the Beast якось уже просто фізично туди не влазить, хоча він теж виходить у вересні. Як ці всі ігри проходитимуться я ще поки не знаю, але скуштуємо в день виходу кожну. Можливо буду чергувати ці ігри на стрімах, бо чекав на усі і якось пріорітетності я надати якійсь не здатен. Також постараюся нарешті зробити контент для спонсорів, яким дуже вдячний за підтримку, сподіваюся, що з часом та здоров'ям все буде ок (через певний час відео будуть загальнодоступними). Тому, до зустрічі, буде багато новенького та цікавенького! 🤗
Судячи з реакцій на нещодавно записані демки, то будемо проходити і Tainted Grail: The Fall of Avalon, і Blades Of Fire у форматі стрімів, із записами точно не встигну, плюс Відьмачок допроходиться. Сьогодні ввечері, о 20:00 буде перший стрім по Tainted Grail. Буду радий всім, хто має бажання скласти компанію!🤗
Привіт народ! Деякі люди за весь час існування каналу залишали коментарі під відео, що не варто озвучувати субтитри якщо є укр, деякі люди - що навпаки, це зручно, коли щось на фоні робиш. Невеличке соцопитування, що допоможе краще зрозуміти, як зручніше і правильніше робити для вас контент. Тому питання: як саме зазвичай ви любите дивитися відео?
Усім привіт! Незабаром виходить S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля, планую робити проходження на каналі (звісно, якщо моє відерце потягне😅). Я ще невпевнений, у якому форматі це буде, тому невеличке опитування:
PlayHub
Проходження красивої метроїдванії Ender Lillies, плейлист: www.youtube.com/playlist?list...
Плейлист поступово наповнюватиметься відео, на разі доступна 1 серія (загальнодоступна) та кілька наступних серій (для спонсорів), вони відкриватимуться для загального доступу поступово щодня. Приємного перегляду!
3 months ago | [YT] | 4
View 0 replies
PlayHub
Усім привіт! Давненько я нічого не писав сюди, мабуть варто давати якесь оновлення хоч раз на місяць) Ну що ж, продовжуємо стріми, зараз у нас God of War: Ragnarok і НЕОЧІКУВАНО Nioh 3, який мені прям на диво таки зайшов (ПОКИ ЩО 😅), тому всіх завжди радий бачити на трансляціях, розклад запланованих стрімів з'являється в ютубі та соцмережах. Це прям надовго, ігри великі, особливо зі світлом, що зараз, але думаю, що до кінця місяця можливо та пройдемо (ну хоч одну 😅). Далі виходить дуже багато новинок, і чим вони більші, тим більш вірогідно, що вони будуть у форматі стрімів, бо монтувати це з відключеннями просто пекло.
Також планую, якщо світло дасть невеличке віконце, відновити записи відеопроходжень, хоча б 3-4 епізоди в тиждень. Не кожен день, але щоб стабільно. На разі у нас Control, гра поки прям мегакайфова, хто не бачив, то перша серія уже на каналі: https://youtu.be/C-TvlMNDxBI , плейлист в описі до відео.
Також у нас запустився паралельно Твіч, тому якщо там тусуєтеся, то можете підтримати фоловчиком: www.twitch.tv/play_hub9223
Ну і що ж, як завжди, дякую всім за підтримку каналу! 🤗
Гарного деньочка! 🙃
4 months ago | [YT] | 22
View 3 replies
PlayHub
Друзі, вітаю з прийдешнім Новим роком! 🎄 Щиро дякую кожному за підтримку каналу, активність і добрі слова в коментарях і на стрімах — це справді мотивує рухатись далі і ставати краще. Бажаю в Новому році здоров'я, тиші, спокою і світла побільше. Щоб Новий рік приніс більше світлих моментів, натхнення, внутрішнього спокою та здійснення задуманого.
Дякую, що ви тут, зі святом 💙💛
5 months ago | [YT] | 24
View 2 replies
PlayHub
Давненько нічого сюди не писав. Останні дні ситуація зі світлом плюс мінус як у всіх, тобто його фактично немає, тому стріми поки на паузі. Як мінімум, постараюся на вихідних + будні дні, коли ввечері буде можливість. Записи намагатимусь викладати і далі регулярно, допройдемо Кену (просто супермега чілова та красива гра, відпочинок для душі) і буде щось новеньке паралельно до стрімів, насправді в планах дуже багато всього цікавенького. Ну і хотілося б подякувати тим 3000 людям, що підписалися і підтримуєте канал, ви кращі 😊
8 months ago | [YT] | 23
View 5 replies
PlayHub
Усім привіт, давненько тут нічого не писав. Ну що, вересень на носі, і вересень буде ГАРЯЧИЙ 😃 Роблю невеличкий анонс планів на цей місяць, Dying light the Beast якось уже просто фізично туди не влазить, хоча він теж виходить у вересні. Як ці всі ігри проходитимуться я ще поки не знаю, але скуштуємо в день виходу кожну. Можливо буду чергувати ці ігри на стрімах, бо чекав на усі і якось пріорітетності я надати якійсь не здатен. Також постараюся нарешті зробити контент для спонсорів, яким дуже вдячний за підтримку, сподіваюся, що з часом та здоров'ям все буде ок (через певний час відео будуть загальнодоступними). Тому, до зустрічі, буде багато новенького та цікавенького! 🤗
9 months ago | [YT] | 9
View 6 replies
PlayHub
Судячи з реакцій на нещодавно записані демки, то будемо проходити і Tainted Grail: The Fall of Avalon, і Blades Of Fire у форматі стрімів, із записами точно не встигну, плюс Відьмачок допроходиться. Сьогодні ввечері, о 20:00 буде перший стрім по Tainted Grail. Буду радий всім, хто має бажання скласти компанію!🤗
1 year ago | [YT] | 12
View 3 replies
PlayHub
Привіт народ! Деякі люди за весь час існування каналу залишали коментарі під відео, що не варто озвучувати субтитри якщо є укр, деякі люди - що навпаки, це зручно, коли щось на фоні робиш. Невеличке соцопитування, що допоможе краще зрозуміти, як зручніше і правильніше робити для вас контент. Тому питання: як саме зазвичай ви любите дивитися відео?
1 year ago | [YT] | 18
View 5 replies
PlayHub
Усім привіт! Зараз проходимо Кіндом Кам 2 на стрімах, але періодично хочеться чимось розбавити. Ось пару варіантів:
1 year ago | [YT] | 9
View 5 replies
PlayHub
Усім привіт! Якщо раптом хтось не має гри Control і хотів її пограти, то у EGS ще 4 години роздають її на халяву , кому цікаво - велкам)))
1 year ago | [YT] | 7
View 0 replies
PlayHub
Усім привіт! Незабаром виходить S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля, планую робити проходження на каналі (звісно, якщо моє відерце потягне😅). Я ще невпевнений, у якому форматі це буде, тому невеличке опитування:
1 year ago | [YT] | 27
View 2 replies
Load more