Miłośnik komunikacji miejskiej z RzeszowaMPK autobusy Rzeszów
Autobusowyy
Cześć!Za niedługo 200 subskrypcji z tej okazji zrobię pierwszego live i z jakiej gry woleli byście live? 🤔
2 years ago | [YT] | 9
View 0 replies
Cześć witam was pierwszy raz na społeczności, miałem tutaj wstawić pierwszy post na 200 subskrybujących ale chciałem wrzucić wcześniej.Więc wrzucam wam ostatniego Jelcza M125M/4 CNG który zakończył swoją służbę w piątek jako ciepły autobus
2 years ago | [YT] | 5
Autobusowyy
Cześć!
Za niedługo 200 subskrypcji z tej okazji zrobię pierwszego live i z jakiej gry woleli byście live? 🤔
2 years ago | [YT] | 9
View 0 replies
Autobusowyy
Cześć witam was pierwszy raz na społeczności, miałem tutaj wstawić pierwszy post na 200 subskrybujących ale chciałem wrzucić wcześniej.
Więc wrzucam wam ostatniego Jelcza M125M/4 CNG który zakończył swoją służbę w piątek jako ciepły autobus
2 years ago | [YT] | 5
View 0 replies