Miłośnik komunikacji miejskiej z Rzeszowa


MPK autobusy Rzeszów


Autobusowyy

Cześć!
Za niedługo 200 subskrypcji z tej okazji zrobię pierwszego live i z jakiej gry woleli byście live? 🤔

2 years ago | [YT] | 9

Autobusowyy

Cześć witam was pierwszy raz na społeczności, miałem tutaj wstawić pierwszy post na 200 subskrybujących ale chciałem wrzucić wcześniej.
Więc wrzucam wam ostatniego Jelcza M125M/4 CNG który zakończył swoją służbę w piątek jako ciepły autobus

2 years ago | [YT] | 5