Стоять смереки, Прут тече в Яремче під горой.
Стоїть москаль і пиво п’є, таварісчь дарагой.
А ми того москаля на друзки порубаєм,
Скламо в пакет, відправимо дамой, ой, ой, ой!
Ах, Бандеро! Український апостол!
Ах, Бандеро! Тобі жилось непросто.
Ах, Бандеро, народний наш герой!
Веди, Степане, ізнову нас у бой!
В Карпатах є такий народ – він весело живе,
До церкви ходить, Бога чтить і мову береже.
Душа того народа, як тая чиста вода.
От тільки він не любить москалів, що мутять!
В Одесі є московський поп – він вірить в СеРеСеР.
А нашу віру береже дідівський машингвер.
Імпєрскіє замашки, і шутки нашей рашки,
І всю оту московськую попсу, на вила!
Kytytsya
Привіт усім, мені якось відкрило дописи)
3 years ago | [YT] | 2
View 0 replies