Witam na moim kanale drogi przyjacielu :)


Ten z akcentem

Pozdrowienia ze słonecznej Chorwacji 😂 Coś tam nagrywam, będzie vlog 😎

1 month ago | [YT] | 1

Ten z akcentem

Dzisiaj odwiedziłem Motor Show na Targach Poznańskich. Trochę nagrałem tego co tam się działo. Ogólnie odcinek będzie o tym czym się zająć w weekend😀 Są tutaj miłośniki motoryzacji ?

1 month ago | [YT] | 0

Ten z akcentem

Cześć tu Witalij lub Witek poprostu 😆

Jeden z widzów zaproponował fajny temat na kolejny filmik. Opowieści mojego życia na Ukrainie, w jakich warunkach byłem wychowany, w jakim języku gadałem i ogólnie jak wyglądało życie chłopaka z osiedla.

Mam już trochę fajnych pomysłów co można byłoby nagrać i opowiedzieć, tylko że realizacja tego może zająć tydzień lub dwa ze względu na to że pracuję od rana do wieczoru ale coś wykombinuje i będzie ciekawy filmik.

Jeśli masz jakieś pomysły lub interesujące pytania śmiało pisz tutaj w komentarzu pogadamy 😎

Ps. Na zdjęciu Plac Wolności w Poznaniu, zrobiłem to parę dni temu amatorsko.

1 month ago | [YT] | 5