Dzisiaj odwiedziłem Motor Show na Targach Poznańskich. Trochę nagrałem tego co tam się działo. Ogólnie odcinek będzie o tym czym się zająć w weekend😀 Są tutaj miłośniki motoryzacji ?
Jeden z widzów zaproponował fajny temat na kolejny filmik. Opowieści mojego życia na Ukrainie, w jakich warunkach byłem wychowany, w jakim języku gadałem i ogólnie jak wyglądało życie chłopaka z osiedla.
Mam już trochę fajnych pomysłów co można byłoby nagrać i opowiedzieć, tylko że realizacja tego może zająć tydzień lub dwa ze względu na to że pracuję od rana do wieczoru ale coś wykombinuje i będzie ciekawy filmik.
Jeśli masz jakieś pomysły lub interesujące pytania śmiało pisz tutaj w komentarzu pogadamy 😎
Ps. Na zdjęciu Plac Wolności w Poznaniu, zrobiłem to parę dni temu amatorsko.
Ten z akcentem
Pozdrowienia ze słonecznej Chorwacji 😂 Coś tam nagrywam, będzie vlog 😎
1 month ago | [YT] | 1
View 0 replies
Ten z akcentem
Dzisiaj odwiedziłem Motor Show na Targach Poznańskich. Trochę nagrałem tego co tam się działo. Ogólnie odcinek będzie o tym czym się zająć w weekend😀 Są tutaj miłośniki motoryzacji ?
1 month ago | [YT] | 0
View 0 replies
Ten z akcentem
Cześć tu Witalij lub Witek poprostu 😆
Jeden z widzów zaproponował fajny temat na kolejny filmik. Opowieści mojego życia na Ukrainie, w jakich warunkach byłem wychowany, w jakim języku gadałem i ogólnie jak wyglądało życie chłopaka z osiedla.
Mam już trochę fajnych pomysłów co można byłoby nagrać i opowiedzieć, tylko że realizacja tego może zająć tydzień lub dwa ze względu na to że pracuję od rana do wieczoru ale coś wykombinuje i będzie ciekawy filmik.
Jeśli masz jakieś pomysły lub interesujące pytania śmiało pisz tutaj w komentarzu pogadamy 😎
Ps. Na zdjęciu Plac Wolności w Poznaniu, zrobiłem to parę dni temu amatorsko.
1 month ago | [YT] | 5
View 0 replies