Ahoj, já jsem Petr! Jsem skoro normální táta tří dětí, kterej miluje stejně jako většina chlapů svojí rodinu, ale taky přírodu, sport, rybaření, potápění, auta, motorky, cestování, jídlo a filmy! No a právě o tom tu tvořím videa...
Ahoj všem, chci se jen omluvit za to, že minulý týden nevyšlo video... Nahrál jsem ho poměrně pozdě a editor to sice stihl střihnout, ale ne v kvalitě, kterou bych si představoval... Takže to raději uděláme pořádně a vydáme až tento týden.. Omlouvám se..
V neděli v 19:00 bude stream s povídáním o Stezce Českem a hlavně odpovídáním na vaše dotazy, tak budu rád, když dorazíte! A když by vám to náhodou nevyšlo - můžete napsat dotaz pod tenhle příspěvek a ja na něj ve streamu odpovím :) Stream bude pak samozřejmě dostupný na mem kanale 😉😊🔥 Tak se vidíme v neděli v 19:00! 😊
Další díl ze Stezky Českem je připravenej a zcela vážně a upřímně je to za mě zatím asi nejlepší video, který jsme zatím ze Stezky vyprodukovali :) A navíc - má bezmála 30 minut.... A navíc tam s Arturem ujdeme rekordní kilometry... A navíc... No nechte se překvapit!!! :D Kdyby se někdo nemohl dočkat, tak pro Patrony+ je video veřejný už teď, jinak si musíte počkat klasicky do neděle do 19:00! :) Mega se těším na reakce!!!! A to nejlepší nás navíc stále ještě podle mě čeká, protože 4. den na 4. etapě bude podle mě ještě brutálnější!!! :D
V neděli vyjde další video ze stezky, ale kdyby tu byl náhodou někdo, kdo to nevydrží a chtěl by ho vidět třeba dříve, tak je na mém kanále nově zapnutá možnost členství! Připravil jsem tři úrovně, aby bylo z čeho vybírat a samozřejmě budu opravdu moc rád za veškerou podporu a navíc - vždy tam máte něco, co podle mě stojí za to! Takže moc díky! :)
Dneska výjimečně nevyjde video, ale už od příštího týdne začnou vycházet videa ze stezky ze 4. etapy. A něco vám řeknu - budou podle me skvělý!!!!! Zaprve jsem si dal faaaaakt záležet a taky… 4. etapa… Krkonoše, spaní na Sněžce, výhledy, Mirek Vladyka… proste bylo to fakt super s mate se na co těšit!!!!
Chystám potápěčské QnA - takže pokud se chcete na něco ohledně potápění zeptat, klidně to napište tady do komentáře a třeba se vám dostane odpovědi! :)
K-o-n-e-č-n-ě! Začíná na tomhle kanálu sezóna! Nově tedy minimálně dalších 10 týdnů každou neděli od 19:00 video! A začneme................................. Stezkou Českem? Třetí etapou? :)
Už brzy budeme opět vyrážet na Stezku Českem a přípravy vrcholí! :) Je něco, co by vás okolo stezky zajímalo? Přemýšlím o natočení videa, ve kterém bych chtěl právě o přípravách mluvit :)
Petrův svět
Ahoj všem, chci se jen omluvit za to, že minulý týden nevyšlo video... Nahrál jsem ho poměrně pozdě a editor to sice stihl střihnout, ale ne v kvalitě, kterou bych si představoval... Takže to raději uděláme pořádně a vydáme až tento týden.. Omlouvám se..
10 months ago | [YT] | 143
View 9 replies
Petrův svět
V neděli v 19:00 bude stream s povídáním o Stezce Českem a hlavně odpovídáním na vaše dotazy, tak budu rád, když dorazíte! A když by vám to náhodou nevyšlo - můžete napsat dotaz pod tenhle příspěvek a ja na něj ve streamu odpovím :) Stream bude pak samozřejmě dostupný na mem kanale 😉😊🔥
Tak se vidíme v neděli v 19:00! 😊
11 months ago | [YT] | 80
View 19 replies
Petrův svět
Dnes startuje pravidelný přísun videí! 😊 Takže od teď až do odvolání - každou neděli v 19:00 video! 🥳🔥👌🏻
1 year ago | [YT] | 98
View 0 replies
Petrův svět
Další díl ze Stezky Českem je připravenej a zcela vážně a upřímně je to za mě zatím asi nejlepší video, který jsme zatím ze Stezky vyprodukovali :) A navíc - má bezmála 30 minut.... A navíc tam s Arturem ujdeme rekordní kilometry... A navíc... No nechte se překvapit!!! :D Kdyby se někdo nemohl dočkat, tak pro Patrony+ je video veřejný už teď, jinak si musíte počkat klasicky do neděle do 19:00! :) Mega se těším na reakce!!!!
A to nejlepší nás navíc stále ještě podle mě čeká, protože 4. den na 4. etapě bude podle mě ještě brutálnější!!! :D
1 year ago | [YT] | 285
View 3 replies
Petrův svět
V neděli vyjde další video ze stezky, ale kdyby tu byl náhodou někdo, kdo to nevydrží a chtěl by ho vidět třeba dříve, tak je na mém kanále nově zapnutá možnost členství! Připravil jsem tři úrovně, aby bylo z čeho vybírat a samozřejmě budu opravdu moc rád za veškerou podporu a navíc - vždy tam máte něco, co podle mě stojí za to! Takže moc díky! :)
1 year ago | [YT] | 127
View 6 replies
Petrův svět
Dneska výjimečně nevyjde video, ale už od příštího týdne začnou vycházet videa ze stezky ze 4. etapy. A něco vám řeknu - budou podle me skvělý!!!!! Zaprve jsem si dal faaaaakt záležet a taky… 4. etapa… Krkonoše, spaní na Sněžce, výhledy, Mirek Vladyka… proste bylo to fakt super s mate se na co těšit!!!!
1 year ago | [YT] | 213
View 5 replies
Petrův svět
Chystám potápěčské QnA - takže pokud se chcete na něco ohledně potápění zeptat, klidně to napište tady do komentáře a třeba se vám dostane odpovědi! :)
1 year ago | [YT] | 75
View 17 replies
Petrův svět
Nový potápěčský video je venku! :)
1 year ago | [YT] | 46
View 0 replies
Petrův svět
K-o-n-e-č-n-ě! Začíná na tomhle kanálu sezóna! Nově tedy minimálně dalších 10 týdnů každou neděli od 19:00 video! A začneme................................. Stezkou Českem? Třetí etapou? :)
2 years ago | [YT] | 219
View 9 replies
Petrův svět
Už brzy budeme opět vyrážet na Stezku Českem a přípravy vrcholí! :) Je něco, co by vás okolo stezky zajímalo? Přemýšlím o natočení videa, ve kterém bych chtěl právě o přípravách mluvit :)
2 years ago | [YT] | 229
View 9 replies
Load more