Це мій блог, тут є все: Реакції, Треш обзори, Распаковки, Влог та багато іншого.

Тут кожен знайде що подивитися.
Тут немає жорстких правил чи цензури. Я відповідаю всім. Люблю кожного підписника та критика.

Підписуйся не пошкодуєш 😉


Sanyk

Активность Группы «Теракт в ответ» приносит свои плоды. Кацапы теряются и нет ещё того кто смог выдержать такой хороший град правды. Так держать господа!
Слава Україні 🇺🇦

6 days ago | [YT] | 1

Sanyk

Наш дружок удалил коммент или это моя команда его пришлёпнула?

1 week ago | [YT] | 0

Sanyk

Кацапик допрыгался, пацаны подтянулись, Спасибо за поддержку каждому. После восстановления монетизации, я выдам каждому подарок - спонсорство.

1 week ago | [YT] | 0

Sanyk

Мне там в комментариях упирались и доказывали что рассея это сверх держава, а Крым исконно сруский.

После этого плаката мне ещё смешнее стало 😂

Слава Україні 🇺🇦

1 week ago | [YT] | 7

Sanyk

Дорогие подписчики, друзья и фанаты. Скоро я вернусь на гражданку и подробно опишу свой путь, который прошёл в армии.

Спасибо за поддержку и активность

Слава Украине 🇺🇦

1 week ago | [YT] | 1

Sanyk

Хэйтера нет... И стало как-то скучно... Я его заблокировал на время, но он даже не вернулся...

3 weeks ago | [YT] | 0

Sanyk

Дорогі підписників, фанати та хєйтер. Мій обіцяний ролик про «40 днів на позиціях» вже готовий. Але хочу дізнатися ваші думки. Чи варто його викладати зараз, або найближчим часом?
Хоча за планом я хотів викласти відео після закінчення строку контракту.
Зараз я теж на позиціях і матеріали збираються, але це зовсім інші умови.
Чекаю ваших думок

1 month ago | [YT] | 5

Sanyk

https://www.facebook.com/reel/1642552410305380/?mibextid=ZZyLBr

1 month ago | [YT] | 1

Sanyk

Сьогодні зустрівся з другом... Після позицій, це один з найкращих моментів.
Я дякую усім хто мене підтримував, та тримав зв'язок.

1 month ago | [YT] | 8

Sanyk

О 20:00 чекаю Вас Всіх.

1 month ago | [YT] | 1