Witajcie, nazywam się Adrian i od 2021 roku tworze na Youtube treści związane z Jurassic Park/World. Jeśli jesteś fanem tego uniwersum to zachęcam do zostania na dłużej na tym kanale, jestem przekonany że się nie rozczarujesz.
Zachęcam też do zaobserwowania mnie na moich innych nie zawsze żywych social mediach jak TikTok, Twitter i Instagram
Adison
Dzisiaj o 18:00 - moje wyjaśnienia sytuacji między mną i Jonowixem.
1 day ago | [YT] | 29
View 2 replies
Adison
Mój mikrofon postanowił już kompletnie nie współpracować wytwarzając takie szumy że to się ledwo da wytrzymać, dlatego też materiał odpowiadający będzie zapewne ostatnim w którym użyje tego mikrofonu i będę szukał innych możliwości
2 days ago | [YT] | 36
View 4 replies
Adison
Widziałem materiał Jonowixa, zostawiłem komentarz to się nie będę powtarzał, ale we wtorek możecie spodziewać się mojej odpowiedzi.
4 days ago (edited) | [YT] | 34
View 12 replies
Adison
Coś tu jest nie tak....
Zapraszam na 15:00 na nowy film, już dostępny dla wspierających
5 days ago | [YT] | 85
View 21 replies
Adison
Marka Jurassic od jakiegoś czasu nie jest w szczytowej formie, co waszym zdaniem musiało by wypuścić Universal aby marka wróciła do dawnej chwały? Najciekawsze odpowiedzi uwzględnie w filmie.
6 days ago | [YT] | 30
View 15 replies
Adison
Część z was pewnie kojarzy Jonowixa. Twórca na yt zajmujący się dinozaurami, głównie The Isle i okazyjnie Jurassic Parkiem. Ma on jednak niepohamowaną rządzę do mówienia o tej serii głównie w negatywnym świetle do czego oczywiście ma prawo, jednakże kilka dni temu wypuścił materiał w którym piorunująco pochwalił się swoją niekompetencją na temat uniwersum które tak bardzo lubi krytykować.
Otóż w materiale @JONOWIX postanowił wypowiedzieć się na temat obecnego stanu marki. Moja pierwsza myśl była, że odniesie się do kilkumiesięcznej ciszy medialnej jaka nastała w połowie marca, pominę już fakt że obudził się w momencie gdy takowa cisza ustała i wracamy do normy. Okazuje się, że byłem w błędzie i jego materiał nie miał z tym nic wspólnego (bo zapewne nic o takowej ciszy nie wiedział) lecz był po prostu komentarzem na temat całokształtu wyglądu serii od premiery Odrodzenia. O ile w przypadku JWE3 jego zarzuty były trafne tak podczas narzekania na brak informacji odnośnie Jurassic World 5 i JP Survival dezinformacji nie było końca. Postanowiłem więc zostawić komentarz licząc że być może nasz kochany twórca który ilością subskrypcji i zasięgami może sprawiać wrażenie kompetentnego odpowie na moje zarzuty, tak się jednak nie stało, a moje wytknięcie błędów przeszło bez większego echa, dlatego więc wiedząc że większość z was tego komentarza nie zobaczyła a przynajmniej część z was raczej Jonowixa ogląda to chce was tutaj na karcie społeczności uświadomić, jak niekompetentnym twórcą jest Jonowix.
CYTAT KOMENTARZA:
O panie takiej niekompetencji w temacie researchu nie widziałem od dawna.
„Nic nie wiemy w temacie Jurassic World 5” to kompletna bzdura. Owszem oficjalki od Universal nie mamy nadal, ale od sierpnia zeszłego roku napływają do nas różne plotki. DanielRPK raportował że w filmie powróci Scarlett Johansson. Jeff Sneider wielokrotnie stwierdził powrót Edwardsa na stanowisko reżysera, a tytuł Liberation to nie była żadna teoria tylko celowo puszczony fake news którym universal się już z resztą zajął. Wiemy że w marcu rozpoczęła się pre-produkcja i podobno jesienią zaczną zdjęcia. To jest to całe nic?
Survival - to samo. Nic nie wiemy poza czasem akcji i postacią? Twórcy zapowiadają nam rozwinięte zachowania dinozaurów, dokładnie odwzorowaną wyspę którą będziemy mogli EKSPLOROWAĆ i mamy dostać ogólnie dużo swobody przy wykonywaniu zadań. Dalej, mamy zobaczyć lokacje które w filmie były tylko wspomniane w tle np w scenie kolacji, co też pewnie będzie wiązać się z gatunkami które są w kanonie ale nie w filmie.
Trochę tego dużo jak na całe nic a to i tak pewnie nie wszystko. I że niby dziwne że dopiero teraz Universal zlecił taką grę? To jest już TRZECIA próba zrobienia takiej gry po 2001 i 2016, super jesteś doinformowany. A nawet jeszcze nie wspomniałem o tym jak kompletnie przemilczałeś że przez ostatnie miesiące marka z nieznanych nam przyczyn (być może prawnych) była w kompletnym zastoju i zarówno sam Universal jak i Frontier oraz Saber nie mogli wydawać nowych zapowiedzi czy kontentu. Ale trzeba faktyczne się zajmować tym uniwersum a nie jechać po nim przy każdej możliwej okazji tworząc jedynie negatywna otoczkę.
Skończ wprowadzać ludzi w błędne przeświadczenie o stanie marki na temat której nie masz pojęcia.
KONIEC CYTATU.
Wygląda na to że naszego twórcy zwyczajnie nie obchodzi co kto o nim myśli dopóki zgadza się ilość wyświetleń i czułem konieczność uświadomić was o naturze Jonowixa i jakości jego materiałów na temat serii Jurassic World.
1 week ago | [YT] | 86
View 69 replies
Adison
Spielberg powinien odpuścić sobie blockbustery i skupić się na typowo arthouse'owym kinie. Dzień objawienia nie powinień być wysokobudżetowym filmem akcji z typowym dla takiego kina prowadzeniem narracji, ale dwugodzinną rozterką egzystencjalną na temat potencjalnych konsekwencji tytułowego objawienia. Zamiast tego Spielberg i Koepp wciągają nas w gąszcz wątków postaci i dramaturgię która #nikogo, ale gdy film odsuwa to wszystko na bok i skupia się na tym co najważniejsze czyli ujawnieniu prawdy oraz reakcji społeczeństwa na tą prawdę, to staje się wybitny. Szkoda tylko, że istnieje cała reszta xd.
Muzyka Williamsa żyje własnym życiem i również jest wybitna, album będzie katowany.
Ocena: 7/10
2 weeks ago (edited) | [YT] | 38
View 4 replies
Adison
33 lata.
Tyle minęło od światowej premiery „Jurassic Park” Stevena Spielberga i akurat dzisiaj obejrzę jego najnowsze dzieło jakim jest „Dzień Objawienia”. O JP powiedziano już wszystko, nawet nie wiem co mógłbym dodać poza tym że to po prostu bardzo dobry film który zapoczątkował jeden z moich fav uniwersów a 5 letni ja patrzył na ten film jak na coś mitycznego. Polska widownia musiała na ten film trochę poczekać bo do polskich kin Jurassic Park zawitał dopiero we wrześniu tego samego roku.
2 weeks ago | [YT] | 83
View 6 replies
Adison
Dawne standardy wróciły na konto yt Jurassic World.
Ehhh.
2 weeks ago | [YT] | 71
View 14 replies
Adison
🚨DLC DO JURASSIC WORLD EVOLUTION 3 🚨
„Ogłoszenie na które wszyscy czekaliście”
9 czerwca dostaniemy zwiastun rozszerzenia z Jurassic World Odrodzenie 🦖🦕
2 weeks ago | [YT] | 84
View 10 replies
Load more