Üdvözöllek a csatornámon!
Önismereti mentor és spirituális tanító vagyok.
Önismereti tanítással, egyéni mentorálással és Tarot kártyavetéssel segítek nőknek tisztábban látni önmagukat, határt húzni, kilépni a megfelelési kényszerből és önazonosabb döntéseket hozni.
A csatornámon olyan videókat találsz, amik segítenek rálátni a belső működésekre, önbecsapásokra, visszatérő mintákra és azokra a körökre, amikben sokszor észrevétlenül benne tartjuk magunkat.
A Tarot nálam nem jóslat, hanem tükör önmagunk megismeréséhez és megértéséhez.
Jelenleg egyéni mentorálásra is fogadok jelentkezőket.
Elérhetőség (munkanapokon 10-18 óra között): +36706207337.
Skribek Nikolett - önismereti mentor
Mi ijesztőbb szerinted?
Az, amikor még nem állsz készen…
vagy amikor rájössz, hogy lehet, hogy már igen?
Neked volt már olyan érzésed, hogy igazából nem a tudás hiányzott…
csak valamiért mégsem merted megmutatni magadat?
1 month ago | [YT] | 28
View 0 replies
Skribek Nikolett - önismereti mentor
Attól, hogy valami ismerős, még nem biztos, hogy valóban megtart.
Ez lehet egy napi ritmus. Egy munka. Egy kapcsolat. Egy régi szerep. Vagy egyszerűen az, ahogy folyamatosan tartod magad.
Nem biztos, hogy most mindent meg kell változtatni.
De lehet, hogy ideje észrevenni, hol mondod azt valamire, hogy „ez így normális”, miközben belül már régóta fáraszt és csak lemerít.
1 month ago | [YT] | 32
View 1 reply
Skribek Nikolett - önismereti mentor
Van olyan dolog az életedben, amit szerinted már inkább megszokásból viszel, nem azért, mert jó neked?
1 month ago | [YT] | 13
View 1 reply
Skribek Nikolett - önismereti mentor
Van az a pont, amikor kívül még csinálsz tovább valamit, de belül már rég nincs hozzá ugyanaz az igen.
Szerintem sokszor nem is az fáraszt le legjobban, ami van, hanem az, hogy még mindig próbálod működtetni azt, ami már nem is jó neked.
Ha láttad a videót, kíváncsi vagyok: nálad inkább a fáradtság jelzi ezt először, vagy inkább az ingerlékenység?
1 month ago | [YT] | 34
View 2 replies
Skribek Nikolett - önismereti mentor
Van olyan helyzet az életedben, ami nem látványosan rossz, mégis teljesen lefáraszt?
Nálad ilyenkor melyik reakció szokott győzni?
1 month ago | [YT] | 21
View 4 replies
Skribek Nikolett - önismereti mentor
Nem minden új kezdet hangos.
Van, amikor kívül még semmi nagy nem történt, csak belül már nem tudsz ugyanúgy továbbmenni önmagad ellen.
Ez szerintem fontos különbség.
Mert sokszor addig nem vesszük komolyan a belső fordulatot, amíg nincs hozzá látványos külső történés.
Pedig attól, hogy valami még csendes, lehet nagyon is valódi.
1 month ago | [YT] | 65
View 2 replies
Skribek Nikolett - önismereti mentor
Van az az állapot, amikor valami már régóta mozgolódik benned, csak még nem akarod teljesen komolyan venni.
Nálad ilyenkor mi az, ami a legerősebben befolyásol és akadályoz abban, hogy komolyan vedd?
2 months ago | [YT] | 11
View 3 replies
Skribek Nikolett - önismereti mentor
A béke nem ugyanaz, mint a konfliktus/feszültség hiánya.
Van, amikor kívül csend van, belül viszont egyre nagyobb a zaj.
Nálad mi szokta jelezni először, hogy túl messzire ment az alkalmazkodás? Miből veszed észre?
2 months ago | [YT] | 36
View 12 replies
Skribek Nikolett - önismereti mentor
2 months ago | [YT] | 70
View 11 replies
Skribek Nikolett - önismereti mentor
Nem mindig nyilvánvaló módon veszítjük el magunkat. Néha egészen finoman történik.
Te hol veszed ezt észre magadon a leginkább?
2 months ago | [YT] | 23
View 2 replies
Load more