ks. Norbert Ostanek



ks. Norbert Ostanek

Zaproszenie do wspólnej modlitwy

3 weeks ago | [YT] | 849

ks. Norbert Ostanek

W imieniu Organizatorów pragnę serdecznie zaprosić.
𝟱 𝙥𝙖𝙯́𝙙𝙯𝙞𝙚𝙧𝙣𝙞𝙠𝙖 𝟮𝟬𝟮𝟱 𝙧𝙤𝙠𝙪 𝙤 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙞𝙚 𝟭𝟲.𝟬𝟬 𝙬 𝘽𝙖𝙯𝙮𝙡𝙞𝙘𝙚 𝙨́𝙬. 𝙅𝙖𝙙𝙬𝙞𝙜𝙞 𝙎́𝙡𝙖̨𝙨𝙠𝙞𝙚𝙟 𝙬 𝙏𝙧𝙯𝙚𝙗𝙣𝙞𝙘𝙮 𝙤𝙙𝙗𝙚̨𝙙𝙯𝙞𝙚 𝙨𝙞𝙚̨ 𝙬𝙮𝙟𝙖̨𝙩𝙠𝙤𝙬𝙮 𝙠𝙤𝙣𝙘𝙚𝙧𝙩 𝙞𝙣𝙖𝙪𝙜𝙪𝙧𝙪𝙟𝙖̨𝙘𝙮 𝙪𝙧𝙤𝙘𝙯𝙮𝙨𝙩𝙤𝙨́𝙘𝙞 𝙟𝙖𝙙𝙬𝙞𝙯̇𝙖𝙣́𝙨𝙠𝙞𝙚 𝟮𝟬𝟮𝟱.

Wydarzenie zatytułowane 𝙋𝙧𝙯𝙚𝙗𝙖𝙘𝙯𝙖𝙢𝙮 𝙞 𝙥𝙧𝙤𝙨𝙞𝙢𝙮 𝙤 𝙥𝙧𝙯𝙚𝙗𝙖𝙘𝙯𝙚𝙣𝙞𝙚” będzie okazją do spotkania ze sztuką muzyczną na najwyższym poziomie i głębokiego przeżycia duchowego.

Na scenie wystąpią cenieni artyści o międzynarodowym dorobku: sopranistka 𝘿𝙤𝙢𝙞𝙣𝙞𝙠𝙖 𝙕𝙖𝙢𝙖𝙧𝙖, koncertująca od lat na prestiżowych estradach w Polsce i we Włoszech, włoski organista 𝘿𝙤𝙣𝙖𝙩𝙤 𝙂𝙞𝙪𝙥𝙥𝙤𝙣𝙞 oraz klarnecista 𝙍𝙖𝙛𝙛𝙖𝙚𝙡𝙚 𝘽𝙚𝙧𝙩𝙤𝙡𝙞𝙣𝙞, znany z bogatej działalności koncertowej i nagraniowej.

W programie znajdą się dzieła wybitnych kompozytorów, takich jak Antonio Vivaldi, Georg Friedrich Handel, Tomaso Albinoni, Alessandro Stradella, Luigi Boccherini, Vincenzo Bellini, Giuseppe Verdi, Jean Xavier Lefevre oraz Gaetano Braga. Publiczność usłyszy utwory sakralne i operowe, a także kompozycje instrumentalne, w których bogactwo barokowych brzmień przeplata się z romantyczną wirtuozerią i subtelną liryką.

Koncert poprowadzi 𝙠𝙨. 𝙥𝙧𝙤𝙛. 𝘽𝙤𝙜𝙙𝙖𝙣 𝙂𝙞𝙚𝙢𝙯𝙖 𝙎𝘿𝙎. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a całość zostanie również transmitowana na kanale YouTube parafii w Trzebnicy.

9 months ago | [YT] | 218

ks. Norbert Ostanek

Rozpoczął się drugi tydzień mojego pobytu w szpitalu. Jestem już po operacji. Pozdrawiam Błogosławie + i proszę o modlitwę o szybki powrót do zdrowia i pełni sił. 🙏💙🔥♥️

1 year ago | [YT] | 1,649

ks. Norbert Ostanek

W związku z moim pobytem w szpitalu nie będą umieszczane filmiki z komentarzami do Ewangelii, nabożeństwa czerwcowe, błogosławieni i święci . Przepraszam, po powrocie do domu będziemy kontynuować nasze wspólne modlitewne spotkania. Pozdrawiam i proszę o modlitwę.
x. Norbert

1 year ago | [YT] | 644

ks. Norbert Ostanek

Moi Drodzy.
Przepraszam za kłopoty techniczne w materiałach z Rekolekcjami Oddanie 33. Dotarłem co jest przyczyną urwanych fragmentów modlitwy. Niestety nie mam teraz dostępu do materiałów z tymi nagraniami. Obiecuję że z mojej strony od najbliższego poniedziałku materiały będą już emitowane poprawnie.
Przepraszam z Panem Bogiem.
x. Norbert

1 year ago | [YT] | 274

ks. Norbert Ostanek

Zapraszam do obserwacji mojego nowego profilu na TikToku na którym też będą udostępnione materiały związane z kanałem YouTube.
Nazwa profilu TT "ks. Norbert Ostanek"
Poniżej zamieszczam link do profilu:
www.tiktok.com/@ks..norbert.ostan?_t=8oinGtiyW8m&_…

1 year ago | [YT] | 160

ks. Norbert Ostanek

Moi Drodzy.
Ze względu na chorobę, która i mnie dopadła, brak możliwości mówienia, straciłem w ogromnej części głos przez najbliższe 2-3 dni nie będzie komentarzy do Ewangelii
Pozdrawiam
ks. Norbert

3 years ago | [YT] | 83

ks. Norbert Ostanek

Organizujemy pielgrzymki do #Medjugorie. W grafice załączamy terminy wyjazdów. Kontakt w sprawie pielgrzymek tel.: 516 403 306 lub poprzez totustuus.com.pl/product-category/medjugorie/
Nasza grupa pielgrzymkowa na facebooku www.facebook.com/groups/medjugorie.pielgrzymki

4 years ago | [YT] | 30

ks. Norbert Ostanek

Zmarł pewien człowiek.
W pewnym momencie zobaczył, jak Bóg zbliża się z walizką.
I Bóg powiedział:
- Czas już iść.
Zdziwiony mężczyzna zapytał:
Już tak wcześnie? Miałem wiele planów...
- Przepraszam, ale twój czas nadszedł.
Co przyniosłeś w walizce? Zapytał mężczyzna.
I Bóg odpowiedział:
- To należy do Ciebie.
Co należy do mnie? Czy przynosisz moje rzeczy, moje ubrania, moje pieniądze?
Bóg odpowiedział:
- Te rzeczy nigdy nie należały do Ciebie, były ze świata.
Czy przyniosłeś moje wspomnienia?
- Te nigdy nie należały do Ciebie, były z tamtych czasów.
Czy przynosisz moje talenty?
- Te nigdy nie należały do Ciebie, były darami.
Czy zabrałeś moich przyjaciół, członków mojej rodziny?
- Przepraszam, ale nigdy nie należały do Ciebie, oni byli drogą.
Czy przyniosłeś moje ciało?
- Te nigdy nie należało do Ciebie, ciało było prochem.

Potem człowiek rzucił walizkę, którą Bóg przyniósł ze sobą i otwierając ją, zobaczył, że jest pusta.
Ze łzami spływającymi po policzkach mężczyzna powiedział:
Czy nigdy niczego nie miałem?
- Każda chwila, w której żyłeś, była twoja.
Życie jest tylko chwilą. Chwilą tylko twoją.

Dlatego, kiedy otrzymujesz czas, wykorzystaj go w całości.
Żeby nic nie mogło Cię powstrzymać.
Żyj teraz, żyj swoim życiem i nie zapomnij być szczęśliwy i dobry, to jedyna rzecz, która jest naprawdę.
Materialne rzeczy i wszystko, o co walczyłeś pozostaje tutaj.
Doceniaj tych, którzy doceniają Ciebie, nie marnuj czasu z tymi, którzy nie mają dla Ciebie czasu.

Nic nie jest na zawsze, prócz miłości, którą dałeś i otrzymałeś przez całe swoje życie, bo to jest coś, co zachowasz do wieczności.

~ Sześćdziesiąt Sekund

4 years ago | [YT] | 146