Szia, Own vagyok!
Ez a személyes csatornám, ahol nincs egyetlen téma és nincsenek szabályok.
Itt megosztom a gondolataimat, a véleményemet, a hétköznapjaimat és minden olyan spontán pillanatot, amit érdemesnek tartok megmutatni.
Lesznek vlogok, reakciók, élmények, vicces helyzetek és bármi, ami éppen eszembe jut.
Ha kíváncsi vagy arra, hogy milyen vagyok a kamerák mögött, akkor jó helyen jársz.