vlogy ze života pro všechny milovníky:
koček 😺
přírody🌲🌷
výletů 🎒a turistiky 🥾
moře a oceánů 🌊
baby friendly 👶
pro gurmány 🥑🥗 a kávové nadšence ☕
a (občas) také party people 😜🍹🍸
----------------------------------------------------------------------------------------------
vlogging my life for all the lovers of
cats 😺
nature 🌲🌷
trips 🎒and hiking🥾
baby friendly 👶
for gourmets 🥑🥗 and coffee lovers☕
and (sometimes) party people 😜🍹🍸


Bea Lin

Krásné Velikonoce všem 🌷🐣🐇☀️💐
My je sice nijak neslavíme, ale i tak Vám přeji hezký začátek jara🌻

Ještě ke všemu jsme lehli s virózou… Asi jsme si něco dovezli z výletu minulý víkend. Takže se jen válíme a konečně mám trošku času na stříhání vlogu 😄🎥
"Velikonoční pohodu" jsme tedy měli o týden dřív. Nakonec jsme totiž prubli hotel 🤣 nic jiného nám ani nezbývalo — začalo pravé aprílové počasí a místo jara a sluníčka dokonce nasněžilo🥶

Schválně, tipnete destinaci do komentářů⁉️😂

Hodně z Vás nevidělo poslední video, dala jsem do něj kus sebe🥹Tak to utíkejte napravit❤️

👉https://youtu.be/5jSrdDmNgX0?is=W0akr...

2 months ago (edited) | [YT] | 31

Bea Lin

Pořád nemohu uvěřit tomu, že má dneska náš Maty rok🥹! Vloni jsem si myslela, že bude ještě silvestrovská paaarty😁🎈🍾že si ještě zahrajeme deskovky a koukneme na ohňostroj,
a místo toho jsme večer už pařili v porodnici😜!
5 let jsem na Tebe čekala Matteo, oplakávala každou menstruaci, píchala si hormony do břicha, žila svůj život jen podle ovulačních testů a ultrazvuků🙈a pak najednou jsi byl tady, a vůbec to nebylo lehké🥲(jako jsem si přestavovala) 😬první rok mateřství mě dostal až na úplné dno😤a to jsem si vždycky myslela, že to bude vrchol štěstí.. a taky že je😁!! Ono se to s náročností nevylučuje😝
Jsem nesmírně vděčná, že Tě máme❤️ za každý tvůj úsměv, pokrok, novou dovednost, zvídavost.. i to že Ti mohu být bezpečným přístavem, když Ti není zrovna nejlíp🥹I že jsem tě dokázala rok kojit (to je věc na kterou jsem taky moc pyšná)!
Je mi ctí být tvojí mámou🥰
Změnila jsem se.. Byl to těžký rok pro nás oba🥲ale ten další bude NÁŠ🎉
A všechno nejlepší do nového roku i pro Vás✨🫶🍾
Plánuji brzy vydat zhodnocení uplynulého roku a neskutečně se těším, co nám přinese ten nový! A rozhodně to s Vámi budu sdílet🥹🙏🌸
Děkuji, za nádhernou podporu v celém roce 2025🎊 za každé shlédnutí i komentáře☺️ jste úžasní😍🥂

5 months ago | [YT] | 78

Bea Lin

Letos nám vánoční focení dělal chat gpt 😂😂😂
Ale ty sladěný svetry byly fakt real😄 !
Neměla jsem dokonale uklizeno, nepekla jsem ani jeden druh cukroví, nedělala jsem salát, ani nesmažila kapra😜 ! Dokonce jsme neměli ani hromady dárků: přesto jsme měli krásné Vánoce🥲 (i když na Sri Lance by byly určitě lepší😛🌴)
Myslím, že si někdy děláme až příliš velké tlaky sami na sebe, a toužíme po dokonalosti a pak jsme zklamaní.. Přitom je ve finále všem jedno jestli máme umytá okna😬 Když jsem byla malá, tak byla moje mamča většinou na Vánoce nemocná, protože je musela narychlo v té zimě umýt🙈☃️
Krásné, ale především klidné Vánoce a svátky Vám všem🎄🎁🍾 Děkuji mnohokrát za celý rok, za vaši přízeň, komentáře, každé jedno shlédnutí🥹
Přeji Vám až takhle večer, protože jsem se musela naučit, že některé momenty je třeba "prožít" a ne hned "sdílet" a protože je prioritou být "tady a teď s rodinou" a ne na sociálních sítích😊
Přesto pro mě znamenáte více než si myslíte, tak se večer vracím sem na YouTube, s vděčností a pokorou, že pro Vás můžu tvořit, dokumentovat a kreativně se realizovat ve svém životě❤️🙏
Kouzlo Vánoc??! 4tisíce odběratelů! 🥹
Děkuji, že jste mi splnili tento sen právě dnes✨
A přeji i Vám do nového roku, ať děláte především to, co Vás baví a přináší radost🎉🥂

6 months ago (edited) | [YT] | 79

Bea Lin

DEJTE MI PROSÍM VĚDĚT, JAK SE VÁM LÍBILO POSLEDNÍ VIDEO😁📣?! Vím, že s letním videem jsem přišla jako s křížkem po funuse😅ale bohužel, byla jsem na tom zdravotně tak špatně, že jsem nebyla schopná ho ani nastříhat..
Teď jsem na něm postupně pracovala skoro měsíc, a když jsem ho konecně vydala, tak sem si jako správná 👑 korunována🐄🐮 vypla v nastavení komentáře🙈!
Budu ráda pokud mi dáte feedback☺️moc doufám, že Vás video bavilo!
Pokud mě chcete podpořit, budu moc vděčná i za smajlíka do komentářů přímo k videu, abych měla lepší algoritmus🎉

https://youtu.be/hnQ7MN7noXQ?si=aYMyZ...

Moc moc děkuji❤️ a budu se těšit u dalšího vlogu!🍁🎃 krásný podzim🍂

8 months ago | [YT] | 74

Bea Lin

NEPOUČITELNÁ🥺

„Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“

Možná někteří z Vás zaznamenali, že teď nevydávám videa. Proto jsem Vám chtěla dát vědět, že moje záda to nakonec nezvládly🙈Série špatných rozhodnutí mě po třech letech zase dovedly až na operační sál🥲

Snad už mám to nejhorší za sebou🙏Teď mě čeká rekonvalescence. Ale beru to jako novou kapitolu a restart to tentokrát zvládnout lépe💪❤️A snad se o tom rozkecám v nějaký storytimu 🎥😝 -> ale to asi ještě chvíli potrvá..

Dejte mi vědět, jestli mám ještě vydat videa, které jsem nestihla dostříhat kvůli těm zdravotním problémům (třeba náš výlet na chalupu, který byl začátek konce😬).. Tak bych se do toho pustila, až mi bude trošku lépe🥲ale to už bude asi totální podzim🍂⛈️🍁 nevím jestli by vás ještě bavilo koukat na letní videa☀️⛱️??

Chtěla jsem Vás jenom pozdravit a připomenout, že se někdy stresujeme a trápíme pro malichernosti, a až ve chvíli kdy není zdraví, tak nám dojde co je v životě opravdu důležité🥲🙌💗

9 months ago | [YT] | 67

Bea Lin

DOVOLENÁ ⛱️☀️🌊 konečně🙌
Na naší první letní dovolenou s miminkem jsme si zvolili (nečekaně) mojí nejoblíbenějších destinaci 🇵🇱 !
Vybírala jsem pečlivě dlouhé týdny, přece jenom jsem na dovču čekala 7 měsíců (pokud teda nepočítám těhotenství😝takže ještě mnohem déle).
Kritéria byla jasná:
- BLÍZKO!! Max.2 hodiny cesty
- mít verandu, kde si budu moci vypít ranní kávu s výhledem do přírody☕️🌲
- mít malou kuchyňku, abych mohla obstarat jídlo Matymu
- lehátka! Protože jsem celé léto zavřená v paneláku, a tohle je moje chvíle na sbírání vitamínu D☀️
- sauna!!! Protože dovolená bez sauny je jenom poloviční dovolená😂
- a to nejdůležitější venkovní BAZÉN🌊 jednoduše protože miluju léto a chci aspoň na chvilku zažít tyhle radovánky⛱️ a letos jsem nebyla ani u moře, ani na koupáku..
Nakonec jsem našla dokonalé ubytování, které splňovalo všechno (aji náš budget😅jinak bych samozřejmě něco našla, ale nejsme kdovíjací milionáři hahaha💸!
SZUFLANDIA APARTMENTS WISLA👌5 dní dovča, a jenom 1 den bylo hezky🙈 tropické teploty 19stupňů😅jinak tedy 16, a tak strašně chcalo, že dokonce vyhlásili výstrahu na povodně hahahaha! A dva dny před odjezdem jsem si klasicky skřípla záda, třikrát huráááá‼️
Me už asi nic nepřekvapí😈já jsem přece ta holka, co jí pršelo i celý týden na Maledivách😂
Ve finále bylo skvělé vypadnout z toho stereotypu🙂 My s Matym zatím moc necestujeme, protože je to malý umpalumpa a je to náročnější než jsem si myslela, ale tentokrát to bylo fajn🙌 a přesvědčil mě o tom, že můžeme mít alespoň částečně zpátky náš život, a zároveň si ho UŽÍVAT jako rodina 👫🐣🐈

Schválně mi dejte vědět, jaké kritéria máte při výběru dovolené VY❤️?!

(Fotky jsem vybrala z toho jednoho dne, kdy bylo hezky😅😂🌪️🌧️)
PS: Love you💗

10 months ago | [YT] | 58

Bea Lin

VŠECHNO NEJLEPŠÍ BEUŠ🎉🎁🥳 (schválně píšu tenhle příspěvek, abyste mi všichni gratulovali😈hahaha)
Ne, píšu abych zhodnotila své první narozeniny jako Máma🥹...
PSYCHO!
🤪
Myslela jsem, že nejhorší narozeniny byly v těhotenství😅ale pořád jsem se vlezla do šatů velikosti S, a šla na romantickou večeři s manželem. Ještě jsem si tehdy rošťácky obejdnala krevety 🍤😝- i když se to nesmí!
Teď je to ale úplně jinej level! V 7 ráno budíček, a celé dopoledne řev, jak když ho na nože berou🙈v 11 mi došlo, že jsem nesnídala a už úplně vyřízená z celého dopoledne jsem se rozbrečela😭ani po 4,5 měsících nevím co mě chce???!! Tak to vypadá, že na moje narozeniny🎂jsme započali zábavnou éru s názvem "ZOUBKY"🦷nakonec se mi ho zázrakem podařilo uspat do kočárku, říkala jsem si, že by po tom náročném dopoledni mohl být dost vyřízený a vydržet v kočárku déle než půl hodiny🙈hahaha 33 minut přesně..tu hnusnou bílou oblohu raději ani nekomentuju 🌨️byla jsem ráda za chvilku na čerstvém vzduchu, ale bylo mi jasné, že schválně na moje narozeniny je 9stupňů(pocitově 5🥶) a ještě chčije...takže domů jsem dorazila jak zmoklá slepice☔️
Naštěstí už přišel Milan z práce, donesl kytku a kousek dortu, abych si mohla zfouknout svíčku (dárek co jsem si přála, prý nestihli doručit).. 😬Najednou jsme na to byli dva, tak už to bylo o dost lepší🙏🙏☺️
A teď přijde to conclusion:
Ten největší dárek už mám🎁a je to Matteo❤️slavila jsem svý narozky na pláži s drinkem, nebo v luxusních welnessech.. ale nikdy jsem nebyla takhle šťastná🙌i když je to někdy kur**sky náročný😤 stojí to za to!
Každý jeden úsměv💗= smysl života
Možná i pláču, ale stejně jsem nikdy nebyla šťastnější❤️
Chtěla bych říct, že teď už mi NIC nechybí.. a aji bych to pár týdnů zpět řekla, ale teď by to byla lež. Chybí mi Geri😭byl člen rodiny a na své narozeniny na něj myslím o to víc🖤 ale držíme se a vím, že na nás shora dohlíží🥹
Štěstí je prostě v maličkostech, a není třeba mít megalomanské dárky ani oslavy🥳
Všichni se opatrujte, snad brzy u nového vlogu!
LOVE YOOOU♥️

1 year ago (edited) | [YT] | 84

Bea Lin

SBOHEM MOJE LÁSKO💔
Takovou ránu od života jsem opravdu nečekala..ve chvíli kdy jsem nahlas řekla, že jsem konečně naprosto naplněná ve svém životě, a každý den se budím s tím, jak šťastná jsem za svou rodinu, nás opustil ten NEJLEPŠÍ kocour na světě😿
Píši Vám, protože na video o tom zatím nedokážu mluvit, a kdo ví jestli někdy vůbec budu...
Zítra po dlouhé době vyjde vlog, nemohu si ho ani pustit na kontrolu, protože je tam až příliš mnoho vzpomínek na našeho Mačkose chlupaťouse❤️ale vydám ho na jeho počest, na vzpomínkou jakou oporou mi byl..
Pneumotorax:
-stav, kdy se do dutiny mezi plícemi a hrudní stěnou dostane vzduch. A ten vzduch tam nemá co dělat – vytváří tlak na plíce, utlačuje je zevnitř, a tím jim brání se normálně roztahovat a dýchat.
Bylo to hrozně rychlé..😢jeden den jsem měla veselého kocoura, plný energie běhal po bytě, hrál hry a naháněl Ciri..nic nenasvědčovalo tomu, že by mohl být nemocný. Oba rodiče úplně zdraví, testování na vše..
Druhý den nesnědl kapsičku (říkala jsem si že je asi přežraný, a nebo mu nechutná) když ale odmítl i granule, tak jsme zpozorněli..nechtěli jsme nic podcenit a hned ráno jsme ho odvezli na veterinu - už bylo pozdě😭 voda na plicích, selhávalo srdíčko, nedal se zachránit😞
Za 2 týdny by měl rok🙏 proč jen tu s námi nemohl být déle?😫
Přišel nám do života vyléčit neplodnost, hned co se narodil, já otěhotněla, po 5ti letech.. vždycky je cítila, že tam byla souvislost👼🏻
celé těhotenství mi lehával a předl na bříšku, už v době kdy ještě žádné bříško vidět nebylo, a Matteo byl velký jako zrnko rýže🥹
Od začátku jsme říkali, že je to "jeho kocour".. od chvíle co jsme ho donesli z porodnice domů, tak ho chránil, pořád mu chtěl být nablízku.
Při kojení mě držel za ruku🥲
Počkal 3 měsíce než odešel do nebes, asi abych to už byla schopná unést (i když mám stále pocit, že to nejsem schopna zvládnout)..
Byl pro mě jako první první syn, moje láska, můj nejlepší kamarád..nic už nebude jako dřív😭
Myslím, že ve videích ho ještě chvíli uvidíte, protože chci využít každý jeden záběr a sdílet s vámi jaký to byl skvělý kocour, měl vše co jsem si kdy jen mohla přát🌹 nejupovídanější chlupáček s tou nejlepší povahou a nejměkčím kožíškem.. chtěl se držet za ruku, spát semnou v posteli❤️vždycky mě vítal a také se loučil.
Já se s ním rozloučila se slovy "miluji tě, slibuji že to bude v pořádku" a svůj slib jsem nedodržela💔snad mi odpustí, že jsem ho nedokázala ochránit😭a bude na nás dohlížet z kočičího nebíčka✨
Pokud si najedete chvíli, prosím zapalte svíčku🕯️za mého kocourka, kterého jsem milovala celým svým srdcem i duší..

1 year ago | [YT] | 91

Bea Lin

BŘEZEN🌼
byl zatím asi nejnáročnější měsíc..dneska má Maty 3měsíce🎉a já budu doufat, že ty nejhorší neduhy novorozenců máme za sebou🙌přesto bylo náročné vybrat "pouze"pět fotek do tohodle příspěvku, protože těch krásných chvil bylo nakonec opravdu hodně! Ale asi nejvíc musím vypíchnout:
➡️40tiny manžela 🥳🥂 (a poprvý nejnudnější domácí párty, žádný wellnessy ani luxusní večeře😅za to jsme měli dort, balónky a jedno uřvané mimino👏👏)
➡️byla jsem na fyzioterapii a začala jsem cvičit, "csection recovery" a taky už trochu mojí milovanou jógu🧘🏼‍♀️a to považuji za krůček "zpátky k sobě"a jsem vděčná, že jsem si dokázala najít tu chvilku, dělat něco pro své zdraví🙌
➡️chození ven s kočárkem
kde teda spíš považuji za úspěch to, že jsem to zatím stále nevzdala, i když mi to malej většinou prořve, vydrží 30minut nebo max.hodinku denně a já mám z toho celého "zážitku" žaludeční vředy🙀i když na fotce to vypadá, že si žiju svůj Best Life😂😂😂
➡️jako poslední fotku jsem vybrala Mattea, i přesto že jsem ho nechtěla nijak extra vystavovat"na ty internety"😅tak jako každá máma si myslím, že mám to nejhezčí dítě, kór na týhle fotce je mega cuteeeeee🥰ve svetru co pletla mamča! A chci se prostě pochlubit, jak je nádhernej, a že jsem ho JÁ vyrobila v břiše🤯?! Pořád mi to přijde takový neuchopitelný, a někdy na něj koukám a nechápu, kde se tady vzal😛
—————————————————————————
Mám pocit že "už je to lepší" a mohla bych začít zase natáčet, ale to už si říkám 3 měsíce a pořád nic 😃😃🙈tak raději nebudu nic slibovat!
Ale MOOOOC mi chybíte moje drahá YouTube rodinko❤️
Budu moc ráda, pokud mi napíšete jaký byl Váš BŘEZEN (za kamna vlezem❄️)?!

S láskou
Bea💋

1 year ago | [YT] | 101

Bea Lin

❤️‍🔥KRASNÉHO VALENTÝNA❤️‍🔥
My to teda nijak neslavíme, ale využiju té příležitosti "dne lásky"🫶...
k vděčnosti za svojí úžasnou rodinku👫👼🏻🐈🐈‍⬛
Btw. Květiny jsem dostala od sestry💐 pokud nemáte nikoho, kdo by vám koupil kytku, já jsem si vždycky udělala radost sama a koupila si třeba v supermarketu za pár kaček, a jakou mi dělala radost!! 🌹🌼🌺
Šestinedělí mám za sebou, 5 týdnů jsme si pochvalovala "jaká je to pohodinda"😂 a že ty ženský nějak přehánějí😝tak přišel šestý týden a ten byl zatím nejhorší🙈!
Každý den si (naivně) říkám, že dneska je TEN DEN kdy začnu tvořit, a většinou jsem na sebe na konci dne pyšná, že jsem si zvládla vypít kafe a vyčistit zuby😃! Už druhý měsíc se snažím sestříhat jedno video, ale vlastně se děsím toho, že až to zvládnu dokončit, tak co pak budu stříhat😝😅?!!
Protože moje dny jsou:
přebalit, nakojit, spát and repeat🤣
Ale stejně můžu potvrdit to klišé, za nic na světě bych neměnila🥹a v životě jsem nebyla šťastnější🙌 tak posílám i Vám mnoho lásky, protože ji mám teď mraky⛅️a dokonce na rozdávání💓

1 year ago (edited) | [YT] | 143